Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
10. INT. KARATE TOURNAMENT CUP OSIJEK
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Boys B - A3 (9,8 kyu)
Kata - Boys B - A5 (7,6 kyu)
Kata - Boys A - C1 (all)
Kata - Girls B - A10 (7,6 kyu)
Kata team - Boys - C3
Kata team - Girls - C4
Kata - Boys B - A3 (9,8 kyu)
289
0
RAFAEL IŠTVAN JUHAS (SOMBOR)
193
0
SEBASTIJAN BALIĆ (VIŠNJE)
290
PREKPALAJ FILIP (SOMBOR)
289
0
RAFAEL IŠTVAN JUHAS (SOMBOR)
290
0
PREKPALAJ FILIP (SOMBOR)
Medalists
1. RAFAEL IŠTVAN JUHAS, RAVANGRAD
2. PREKPALAJ FILIP, RAVANGRAD
3. SEBASTIJAN BALIĆ, KK Višnjevac - Osijek
3. ----
Kata - Boys B - A5 (7,6 kyu)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
89
0
ROKO SABO (ESSEKER)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
56
0
VIKTOR KATALINIĆ (KKOS)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
247
0
PAVLE TRBIĆ (SNĐ)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
241
0
DAMJAN BAJIĆ (SNĐ)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
72
0
TIN BESTVINA (KKOS)
242
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
242
0
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
Medalists
1. BELMIN ĆOSTOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANIS OSTRVICA, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ALEKSA LAZIČIĆ, Sinđelić
3. MUHAMED MUSTAFIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Boys A - C1 (all)
281
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
308
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
281
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
104
0
GABRIEL VIŠEK (ICTUS)
308
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
307
0
VANJA VUKOVIĆ (SOMBOR)
24
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
126
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
104
0
GABRIEL VIŠEK (ICTUS)
308
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
24
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
126
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
104
0
GABRIEL VIŠEK (ICTUS)
24
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
126
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
307
0
VANJA VUKOVIĆ (SOMBOR)
Medalists
1. PATRIK KOKIĆ, Karate klub Esseker
2. GABRIEL VIŠEK, ICTUS
3. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. MUHAMED MUSTAFIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Girls B - A10 (7,6 kyu)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
99
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
237
0
NIKA SMUĐ (SOKOL-Č)
238
0
MARIJA KATEKOVIĆ (SOKOL-Č)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
314
0
GLORIJA PETROVIĆ (KK KIK)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
311
0
SUNČICA NEŠIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
315
0
NIKOLINA VUKAS (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. JOVANA MILAKIĆ, RAVANGRAD
3. SAJRA HANDŽIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. JELENA LATINČIĆ, ENERGIJA
Kata team - Boys - C3
202
0
KATA TIM (ESSEKER)
304
0
KATA TIM (SOMBOR)
143
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
202
0
KATA TIM (ESSEKER)
143
0
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
Medalists
1. KATA TIM, Karate klub Esseker
2. UNIJA TEŠANJ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. KATA TIM, RAVANGRAD
3. ----
Kata team - Girls - C4
306
0
KATA TIM B (SOMBOR)
141
0
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
305
0
KATA TIM A (SOMBOR)
60
0
KATA TIM OSIJEK ŽITO 2 (KKOS)
141
0
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
305
0
KATA TIM A (SOMBOR)
Medalists
1. UNIJA TEŠANJ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. KATA TIM A, RAVANGRAD
3. KATA TIM B, RAVANGRAD
3. KATA TIM OSIJEK ŽITO 2, Osijek