Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenici B - A3 (9,8 kyu)
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
Kata - Učenici A - C1 (all)
Kata - Učenice B - A10 (7,6 kyu)
Kata tim - Učenici - C3
Kata tim - Učenice - C4
Kata - Učenici B - A3 (9,8 kyu)
289
0
RAFAEL IŠTVAN JUHAS (SOMBOR)
193
0
SEBASTIJAN BALIĆ (VIŠNJE)
290
PREKPALAJ FILIP (SOMBOR)
289
0
RAFAEL IŠTVAN JUHAS (SOMBOR)
290
0
PREKPALAJ FILIP (SOMBOR)
Medalists
1. RAFAEL IŠTVAN JUHAS, RAVANGRAD
2. PREKPALAJ FILIP, RAVANGRAD
3. SEBASTIJAN BALIĆ, KK Višnjevac - Osijek
3. ----
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
89
0
ROKO SABO (ESSEKER)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
56
0
VIKTOR KATALINIĆ (KKOS)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
247
0
PAVLE TRBIĆ (SNĐ)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
241
0
DAMJAN BAJIĆ (SNĐ)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
72
0
TIN BESTVINA (KKOS)
242
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
242
0
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
Medalists
1. BELMIN ĆOSTOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANIS OSTRVICA, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ALEKSA LAZIČIĆ, Sinđelić
3. MUHAMED MUSTAFIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Učenici A - C1 (all)
281
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
308
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
281
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
104
0
GABRIEL VIŠEK (ICTUS)
308
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
307
0
VANJA VUKOVIĆ (SOMBOR)
24
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
126
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
104
0
GABRIEL VIŠEK (ICTUS)
308
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
24
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
126
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
104
0
GABRIEL VIŠEK (ICTUS)
24
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
126
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
307
0
VANJA VUKOVIĆ (SOMBOR)
Medalists
1. PATRIK KOKIĆ, Karate klub Esseker
2. GABRIEL VIŠEK, ICTUS
3. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. MUHAMED MUSTAFIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Učenice B - A10 (7,6 kyu)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
99
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
237
0
NIKA SMUĐ (SOKOL-Č)
238
0
MARIJA KATEKOVIĆ (SOKOL-Č)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
314
0
GLORIJA PETROVIĆ (KK KIK)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
311
0
SUNČICA NEŠIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
315
0
NIKOLINA VUKAS (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. JOVANA MILAKIĆ, RAVANGRAD
3. SAJRA HANDŽIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. JELENA LATINČIĆ, ENERGIJA
Kata tim - Učenici - C3
202
0
KATA TIM (ESSEKER)
304
0
KATA TIM (SOMBOR)
143
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
202
0
KATA TIM (ESSEKER)
143
0
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
Medalists
1. KATA TIM, Karate klub Esseker
2. UNIJA TEŠANJ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. KATA TIM, RAVANGRAD
3. ----
Kata tim - Učenice - C4
306
0
KATA TIM B (SOMBOR)
141
0
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
305
0
KATA TIM A (SOMBOR)
60
0
KATA TIM OSIJEK ŽITO 2 (KKOS)
141
0
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
305
0
KATA TIM A (SOMBOR)
Medalists
1. UNIJA TEŠANJ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. KATA TIM A, RAVANGRAD
3. KATA TIM B, RAVANGRAD
3. KATA TIM OSIJEK ŽITO 2, Osijek