Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kata - Mlađi učenici B - A1 (9,8 kyu)
Kata - Mlađi učenici A - B1 (all)
Kata - Cicibanke B - A6 (9,8 kyu)
Kata - Cicibanke A - P2 (all)
Kata - Mlađe učenice B - A7 (9,8 kyu)
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
Kata - Učenice A - C2 (all)
Kata - Mlađi učenici B - A1 (9,8 kyu)
167
0
TVRTKO BILJEŠKOVIĆ (333CR)
298
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
167
0
TVRTKO BILJEŠKOVIĆ (333CR)
93
0
JOSIP JOZANOVIĆ (SOKOLHR)
298
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
196
0
ANDREJ JURMAN (ĐAKOVO)
38
0
DOMINIK SELTHOFER (ESSEKER)
228
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
36
0
KARLO JOVIĆ (ESSEKER)
186
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
93
0
JOSIP JOZANOVIĆ (SOKOLHR)
298
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
38
0
DOMINIK SELTHOFER (ESSEKER)
186
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
93
0
JOSIP JOZANOVIĆ (SOKOLHR)
186
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
38
0
DOMINIK SELTHOFER (ESSEKER)
36
0
KARLO JOVIĆ (ESSEKER)
Medalists
1. MATEJ GORIĆ, KK KIK
2. JOSIP JOZANOVIĆ, Hrvatski Sokol
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
3. DOMINIK SELTHOFER, Karate klub Esseker
Kata - Mlađi učenici A - B1 (all)
94
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
94
0
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
75
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
218
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
94
0
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
218
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
218
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
Medalists
1. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91
2. CHRIS MALČEC, Virovitica
3. MIHAEL MAROŠEVIĆ, Hrvatski Sokol
3. DŽANAN RAHMANOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Cicibanke B - A6 (9,8 kyu)
39
0
MAJA KUKIĆ (ESSEKER)
44
0
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
191
0
ELENA BALIĆ (VIŠNJE)
44
0
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
39
0
MAJA KUKIĆ (ESSEKER)
272
0
MARIJA MARIĆ (SNĐ)
192
0
KLARA DODIG (VIŠNJE)
98
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
37
PETRA JOVIĆ (ESSEKER)
44
0
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
272
0
MARIJA MARIĆ (SNĐ)
98
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
37
0
PETRA JOVIĆ (ESSEKER)
272
0
MARIJA MARIĆ (SNĐ)
98
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
37
0
PETRA JOVIĆ (ESSEKER)
192
0
KLARA DODIG (VIŠNJE)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol
2. MARIJA MARIĆ, Sinđelić
3. MARTINA SEKULIĆ, Karate klub Esseker
3. KLARA DODIG, KK Višnjevac - Osijek
Kata - Cicibanke A - P2 (all)
34
0
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
97
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol
2. MARTINA SEKULIĆ, Karate klub Esseker
3. ----
3. ----
Kata - Mlađe učenice B - A7 (9,8 kyu)
91
0
MARTA MILINKOVIĆ (ESSEKER)
189
0
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
91
0
MARTA MILINKOVIĆ (ESSEKER)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
189
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
67
IVKA HODAK (KKNG)
96
NIKA BAN (SOKOLHR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
189
0
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
67
0
IVKA HODAK (KKNG)
96
0
NIKA BAN (SOKOLHR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
67
0
IVKA HODAK (KKNG)
96
NIKA BAN (SOKOLHR)
Medalists
1. IVKA HODAK, Nova Gradiška
2. LANA HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARTA MILINKOVIĆ, Karate klub Esseker
3. NIKA BAN, Hrvatski Sokol
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
89
0
ROKO SABO (ESSEKER)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
56
0
VIKTOR KATALINIĆ (KKOS)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
247
0
PAVLE TRBIĆ (SNĐ)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
241
0
DAMJAN BAJIĆ (SNĐ)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
72
0
TIN BESTVINA (KKOS)
242
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
242
0
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
Medalists
1. BELMIN ĆOSTOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANIS OSTRVICA, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ALEKSA LAZIČIĆ, Sinđelić
3. MUHAMED MUSTAFIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Učenice A - C2 (all)
22
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
22
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
51
0
DORA BRIŠKI (KKOS)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
176
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
123
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
176
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
Medalists
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. ZOE STOBER, Karate klub Esseker
3. NIKOLINA MAROŠEVIĆ, Hrvatski Sokol
3. IVA KODŽOMAN, Osijek