Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
TEŽA/LETO
Kata - Mlađi učenici B - A1 (9,8 kyu)
Kata - Mlađi učenici A - B1 (all)
Kata - Cicibanke B - A6 (9,8 kyu)
Kata - Cicibanke A - P2 (all)
Kata - Mlađe učenice B - A7 (9,8 kyu)
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
Kata - Učenice A - C2 (all)
Kata - Mlađi učenici B - A1 (9,8 kyu)
167
0
TVRTKO BILJEŠKOVIĆ (333CR)
298
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
167
0
TVRTKO BILJEŠKOVIĆ (333CR)
93
0
JOSIP JOZANOVIĆ (SOKOLHR)
298
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
196
0
ANDREJ JURMAN (ĐAKOVO)
38
0
DOMINIK SELTHOFER (ESSEKER)
228
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
36
0
KARLO JOVIĆ (ESSEKER)
186
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
93
0
JOSIP JOZANOVIĆ (SOKOLHR)
298
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
38
0
DOMINIK SELTHOFER (ESSEKER)
186
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
93
0
JOSIP JOZANOVIĆ (SOKOLHR)
186
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
38
0
DOMINIK SELTHOFER (ESSEKER)
36
0
KARLO JOVIĆ (ESSEKER)
Dobitniki medalj
1. MATEJ GORIĆ, KK KIK
2. JOSIP JOZANOVIĆ, Hrvatski Sokol
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
3. DOMINIK SELTHOFER, Karate klub Esseker
Kata - Mlađi učenici A - B1 (all)
94
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
94
0
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
75
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
218
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
94
0
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
218
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
218
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
Dobitniki medalj
1. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91
2. CHRIS MALČEC, Virovitica
3. MIHAEL MAROŠEVIĆ, Hrvatski Sokol
3. DŽANAN RAHMANOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Cicibanke B - A6 (9,8 kyu)
39
0
MAJA KUKIĆ (ESSEKER)
44
0
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
191
0
ELENA BALIĆ (VIŠNJE)
44
0
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
39
0
MAJA KUKIĆ (ESSEKER)
272
0
MARIJA MARIĆ (SNĐ)
192
0
KLARA DODIG (VIŠNJE)
98
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
37
PETRA JOVIĆ (ESSEKER)
44
0
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
272
0
MARIJA MARIĆ (SNĐ)
98
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
37
0
PETRA JOVIĆ (ESSEKER)
272
0
MARIJA MARIĆ (SNĐ)
98
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
37
0
PETRA JOVIĆ (ESSEKER)
192
0
KLARA DODIG (VIŠNJE)
Dobitniki medalj
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol
2. MARIJA MARIĆ, Sinđelić
3. MARTINA SEKULIĆ, Karate klub Esseker
3. KLARA DODIG, KK Višnjevac - Osijek
Kata - Cicibanke A - P2 (all)
34
0
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
97
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
Dobitniki medalj
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol
2. MARTINA SEKULIĆ, Karate klub Esseker
3. ----
3. ----
Kata - Mlađe učenice B - A7 (9,8 kyu)
91
0
MARTA MILINKOVIĆ (ESSEKER)
189
0
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
91
0
MARTA MILINKOVIĆ (ESSEKER)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
189
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
67
IVKA HODAK (KKNG)
96
NIKA BAN (SOKOLHR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
189
0
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
67
0
IVKA HODAK (KKNG)
96
0
NIKA BAN (SOKOLHR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
67
0
IVKA HODAK (KKNG)
96
NIKA BAN (SOKOLHR)
Dobitniki medalj
1. IVKA HODAK, Nova Gradiška
2. LANA HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARTA MILINKOVIĆ, Karate klub Esseker
3. NIKA BAN, Hrvatski Sokol
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
89
0
ROKO SABO (ESSEKER)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
56
0
VIKTOR KATALINIĆ (KKOS)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
247
0
PAVLE TRBIĆ (SNĐ)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
241
0
DAMJAN BAJIĆ (SNĐ)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
72
0
TIN BESTVINA (KKOS)
242
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
242
0
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
Dobitniki medalj
1. BELMIN ĆOSTOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANIS OSTRVICA, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ALEKSA LAZIČIĆ, Sinđelić
3. MUHAMED MUSTAFIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Učenice A - C2 (all)
22
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
22
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
51
0
DORA BRIŠKI (KKOS)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
176
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
123
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
176
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
Dobitniki medalj
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. ZOE STOBER, Karate klub Esseker
3. NIKOLINA MAROŠEVIĆ, Hrvatski Sokol
3. IVA KODŽOMAN, Osijek