Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kata - Cicibani A - P1 (all)
Kata - Mlađi učenici B - A4 (7,6 kyu)
Kata - Mlađi učenici A - B1 (all)
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
Kata - Učenici A - C1 (all)
Kata - Učenice B - A10 (7,6 kyu)
Kata - Učenice A - C2 (all)
Kata - Seniori - S1
Kata tim - Učenici - C3
Kata tim - Učenice - C4
Kata tim - Mlađe kadetkinje - D4
Kata - Cicibani A - P1 (all)
195
0
DAVID ZGREBEC (ĐAKOVO)
57
0
BORNA BORAS (KKOS)
57
0
BORNA BORAS (KKOS)
187
0
LOVRO CRNKOVIĆ (KK KIK)
133
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
195
0
DAVID ZGREBEC (ĐAKOVO)
154
0
MILUTIN ĐORĐE (ENERGIJ)
32
0
LEO NIČIN (ESSEKER)
130
HARUN MULABDIĆ (UNIJA)
57
0
BORNA BORAS (KKOS)
133
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
154
0
MILUTIN ĐORĐE (ENERGIJ)
130
0
HARUN MULABDIĆ (UNIJA)
133
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
154
0
MILUTIN ĐORĐE (ENERGIJ)
130
0
HARUN MULABDIĆ (UNIJA)
32
0
LEO NIČIN (ESSEKER)
Medalists
1. ZEMIR LUGONIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. MILUTIN ĐORĐE, ENERGIJA
3. BORNA BORAS, Osijek
3. HARUN MULABDIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Mlađi učenici B - A4 (7,6 kyu)
43
0
DARIO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
43
0
DARIO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
269
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
256
0
ĐORĐE DESPINIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
50
TONI MATKOVIĆ (KKOS)
255
0
LUKA POPOVIĆ (SNĐ)
109
0
LUKA SOLDO (ICTUS)
226
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
271
MARKO POPOVIĆ (SNĐ)
48
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
188
0
FRAN KARASIĆ (KK KIK)
252
LAZAR ČUPELJIĆ (SNĐ)
254
LUKA DAMJANIĆ (SNĐ)
58
BORNA BORAS (KKOS)
270
0
NIKOLA PILIPOVIĆ (SNĐ)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
LUKA SMUĐ (SISAK)
245
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
49
DINO MATKOVIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
50
0
TONI MATKOVIĆ (KKOS)
255
0
LUKA POPOVIĆ (SNĐ)
226
0
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
271
0
MARKO POPOVIĆ (SNĐ)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
252
0
LAZAR ČUPELJIĆ (SNĐ)
254
0
LUKA DAMJANIĆ (SNĐ)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
49
0
DINO MATKOVIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
226
0
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
270
0
NIKOLA PILIPOVIĆ (SNĐ)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
Medalists
1. DŽANAN RAHMANOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANTONIO HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. TOMISLAV PERIĆ, Osijek
3. BORNA BORAS, Osijek
Kata - Mlađi učenici A - B1 (all)
94
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
94
0
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
75
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
218
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
94
0
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
218
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
218
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
Medalists
1. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91
2. CHRIS MALČEC, Virovitica
3. MIHAEL MAROŠEVIĆ, Hrvatski Sokol
3. DŽANAN RAHMANOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
89
0
ROKO SABO (ESSEKER)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
56
0
VIKTOR KATALINIĆ (KKOS)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
247
0
PAVLE TRBIĆ (SNĐ)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
241
0
DAMJAN BAJIĆ (SNĐ)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
72
0
TIN BESTVINA (KKOS)
242
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
242
0
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
Medalists
1. BELMIN ĆOSTOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANIS OSTRVICA, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ALEKSA LAZIČIĆ, Sinđelić
3. MUHAMED MUSTAFIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Učenici A - C1 (all)
281
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
308
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
281
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
104
0
GABRIEL VIŠEK (ICTUS)
308
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
307
0
VANJA VUKOVIĆ (SOMBOR)
24
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
126
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
104
0
GABRIEL VIŠEK (ICTUS)
308
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
24
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
126
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
104
0
GABRIEL VIŠEK (ICTUS)
24
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
126
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
307
0
VANJA VUKOVIĆ (SOMBOR)
Medalists
1. PATRIK KOKIĆ, Karate klub Esseker
2. GABRIEL VIŠEK, ICTUS
3. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. MUHAMED MUSTAFIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Učenice B - A10 (7,6 kyu)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
99
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
237
0
NIKA SMUĐ (SOKOL-Č)
238
0
MARIJA KATEKOVIĆ (SOKOL-Č)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
314
0
GLORIJA PETROVIĆ (KK KIK)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
311
0
SUNČICA NEŠIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
315
0
NIKOLINA VUKAS (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. JOVANA MILAKIĆ, RAVANGRAD
3. SAJRA HANDŽIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. JELENA LATINČIĆ, ENERGIJA
Kata - Učenice A - C2 (all)
22
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
22
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
51
0
DORA BRIŠKI (KKOS)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
176
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
123
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
176
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
Medalists
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. ZOE STOBER, Karate klub Esseker
3. NIKOLINA MAROŠEVIĆ, Hrvatski Sokol
3. IVA KODŽOMAN, Osijek
Kata - Seniori - S1
138
0
SULJO SEJMENOVIĆ (UNIJA)
236
0
NEDIM TOPIC (SLOBODA)
139
0
ADIS OSTRVICA (UNIJA)
103
0
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
138
0
SULJO SEJMENOVIĆ (UNIJA)
103
0
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
Medalists
1. HRVOJE ROŽIĆ, SISAK
2. SULJO SEJMENOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ADIS OSTRVICA, Karate klub UNIJA Tešanj
3. NEDIM TOPIC, SLOBODA
Kata tim - Učenici - C3
202
0
KATA TIM (ESSEKER)
304
0
KATA TIM (SOMBOR)
143
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
202
0
KATA TIM (ESSEKER)
143
0
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
Medalists
1. KATA TIM, Karate klub Esseker
2. UNIJA TEŠANJ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. KATA TIM, RAVANGRAD
3. ----
Kata tim - Učenice - C4
306
0
KATA TIM B (SOMBOR)
141
0
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
305
0
KATA TIM A (SOMBOR)
60
0
KATA TIM OSIJEK ŽITO 2 (KKOS)
141
0
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
305
0
KATA TIM A (SOMBOR)
Medalists
1. UNIJA TEŠANJ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. KATA TIM A, RAVANGRAD
3. KATA TIM B, RAVANGRAD
3. KATA TIM OSIJEK ŽITO 2, Osijek
Kata tim - Mlađe kadetkinje - D4
61
0
KATA TIM OSIJEK ŽITO (KKOS)
142
0
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
27
KATA TIM (ESSEKER)
61
0
KATA TIM OSIJEK ŽITO (KKOS)
27
0
KATA TIM (ESSEKER)
Medalists
1. KATA TIM, Karate klub Esseker
2. KATA TIM OSIJEK ŽITO, Osijek
3. UNIJA TEŠANJ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ----