Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici -36
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Seniori -OPEN
Kumite - Mlađi učenici -36
41
0
NEDELJKO HORVAT (ESSEKER)
65
0
LOVRO PEREGLIN (KKNG)
41
0
NEDELJKO HORVAT (ESSEKER)
79
0
DOMINIK STOŠIĆ (VK)
65
LOVRO PEREGLIN (KKNG)
159
IVAN BRLETIĆ (333CR)
149
DANILO DŽODAN (ENERGIJ)
79
0
DOMINIK STOŠIĆ (VK)
65
0
LOVRO PEREGLIN (KKNG)
159
0
IVAN BRLETIĆ (333CR)
149
0
DANILO DŽODAN (ENERGIJ)
79
0
DOMINIK STOŠIĆ (VK)
149
0
DANILO DŽODAN (ENERGIJ)
159
IVAN BRLETIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. DOMINIK STOŠIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. DANILO DŽODAN, ENERGIJA
3. LOVRO PEREGLIN, Nova Gradiška
3. IVAN BRLETIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kumite - Učenici -34
229
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
276
0
MARKO KREMENOVIĆ (SNĐ)
30
0
MISLAV KARAČIĆ (ESSEKER)
83
0
MATKO ADŽAMIĆ (VK)
229
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
30
0
MISLAV KARAČIĆ (ESSEKER)
Osvajači medalja
1. MISLAV KARAČIĆ, Karate klub Esseker
2. KARLO KALANJ, Vukovar`91
3. MATKO ADŽAMIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. MARKO KREMENOVIĆ, Sinđelić
Kumite - Učenici -38
260
0
FILIP BABIĆ (SNĐ)
140
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
260
0
FILIP BABIĆ (SNĐ)
81
0
GABRIEL ŽALAC (VK)
140
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
131
0
DOMINIK SILER (DARDA)
78
0
DINO TOMAC (VK)
5
MATEO MEŠTROVIĆ (MAXIVK)
81
0
GABRIEL ŽALAC (VK)
140
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
78
0
DINO TOMAC (VK)
5
0
MATEO MEŠTROVIĆ (MAXIVK)
81
0
GABRIEL ŽALAC (VK)
78
0
DINO TOMAC (VK)
5
0
MATEO MEŠTROVIĆ (MAXIVK)
131
0
DOMINIK SILER (DARDA)
Osvajači medalja
1. DINO TOMAC, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. GABRIEL ŽALAC, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. FILIP BABIĆ, Sinđelić
3. MATEO MEŠTROVIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Mlađi kadeti +57
84
0
MIHAEL CVILINDER (VK)
274
0
NIKOLA MARIĆ (SNĐ)
Osvajači medalja
1. NIKOLA MARIĆ, Sinđelić
2. MIHAEL CVILINDER, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
277
0
KATARINA KREMENOVIĆ (SNĐ)
80
0
DORIS SMOLČIĆ (VK)
Osvajači medalja
1. KATARINA KREMENOVIĆ, Sinđelić
2. DORIS SMOLČIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ----
3. ----
Kumite - Juniorke -53
275
0
MARIJA JOVIĆ (SNĐ)
76
0
ANA MERC (VK)
Osvajači medalja
1. MARIJA JOVIĆ, Sinđelić
2. ANA MERC, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ----
3. ----
Kumite - Seniori -OPEN
2
0
DOMAGOJ BORŠOŠ (ESSEKER)
82
0
HRVOJE HUSELJIĆ (VK)
319
TOMISLAV MAĐAREVIĆ (0354451)
2
0
DOMAGOJ BORŠOŠ (ESSEKER)
319
0
TOMISLAV MAĐAREVIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ BORŠOŠ, Karate klub Esseker
2. TOMISLAV MAĐAREVIĆ, Slavonski Brod
3. HRVOJE HUSELJIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ----