Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Učenici -30
129
0
DAVID VEKA (DARDA)
280
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
134
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
280
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
134
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
Medalists
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
2. MATIA PAVLOVIĆ, Shotokan - Darda
3. DAVID VEKA, Shotokan - Darda
3. ----
Kumite - Učenici -38
260
0
FILIP BABIĆ (SNĐ)
140
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
260
0
FILIP BABIĆ (SNĐ)
81
0
GABRIEL ŽALAC (VK)
140
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
131
0
DOMINIK SILER (DARDA)
78
0
DINO TOMAC (VK)
5
MATEO MEŠTROVIĆ (MAXIVK)
81
0
GABRIEL ŽALAC (VK)
140
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
78
0
DINO TOMAC (VK)
5
0
MATEO MEŠTROVIĆ (MAXIVK)
81
0
GABRIEL ŽALAC (VK)
78
0
DINO TOMAC (VK)
5
0
MATEO MEŠTROVIĆ (MAXIVK)
131
0
DOMINIK SILER (DARDA)
Medalists
1. DINO TOMAC, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. GABRIEL ŽALAC, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. FILIP BABIĆ, Sinđelić
3. MATEO MEŠTROVIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Učenici -42
88
JAN ZIMA (KKOS)
151
0
MARKO PASPALJ (ENERGIJ)
88
0
JAN ZIMA (KKOS)
207
FILIP OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
250
0
NEMANJA DANILOVIĆ (SNĐ)
132
0
MARKO LEVNAIĆ (DARDA)
4
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
88
0
JAN ZIMA (KKOS)
207
0
FILIP OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
250
0
NEMANJA DANILOVIĆ (SNĐ)
4
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
207
0
FILIP OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
250
0
NEMANJA DANILOVIĆ (SNĐ)
4
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
132
MARKO LEVNAIĆ (DARDA)
Medalists
1. FILIP OSTOJIĆ, MEĐUGORJE
2. NEMANJA DANILOVIĆ, Sinđelić
3. JAN ZIMA, Osijek
3. NEMANJA DANILOVIĆ, Sinđelić
Kumite - Učenice -32
210
0
SARA NOVAK (KK MS)
216
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
198
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
117
0
TEA TURK (DARDA)
216
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
198
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Medalists
1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. EMA ŠTALMAJER, Vukovar`91
3. TEA TURK, Shotokan - Darda
3. SARA NOVAK, Mala Subotica
Kumite - Učenice -36
7
0
DORA KOŠTIĆ (MAXIVK)
213
0
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
303
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
135
0
NIKOL KREMER (DARDA)
213
0
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
303
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Medalists
1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. SARA RASPUDIĆ, MEĐUGORJE
3. NIKOL KREMER, Shotokan - Darda
3. DORA KOŠTIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Mlađi kadeti -41
113
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
267
0
ŽELJKO MARKOVIĆ (SNĐ)
113
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
128
0
BORNA LANG (DARDA)
267
ŽELJKO MARKOVIĆ (SNĐ)
150
0
JOVAN BAŠIĆ (ENERGIJ)
66
0
MARKO HODAK (KKNG)
243
ĐORĐE MIŠKOVIĆ (SNĐ)
128
0
BORNA LANG (DARDA)
267
0
ŽELJKO MARKOVIĆ (SNĐ)
66
0
MARKO HODAK (KKNG)
243
0
ĐORĐE MIŠKOVIĆ (SNĐ)
128
0
BORNA LANG (DARDA)
243
0
ĐORĐE MIŠKOVIĆ (SNĐ)
66
MARKO HODAK (KKNG)
Medalists
1. BORNA LANG, Shotokan - Darda
2. ĐORĐE MIŠKOVIĆ, Sinđelić
3. MILAN ĆUJO, ICTUS
3. MARKO HODAK, Nova Gradiška
Kumite - Mlađi kadeti -45
144
0
DRAGAN PRERADOVIĆ (ENERGIJ)
136
0
PETAR SRTGANAC (DARDA)
302
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
13
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
136
0
PETAR SRTGANAC (DARDA)
302
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Medalists
1. PETAR SRTGANAC, Shotokan - Darda
2. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. DRAGAN PRERADOVIĆ, ENERGIJA
3. ----
Kumite - Kadetkinje -54
127
0
ANA BEGOVIĆ (DARDA)
285
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
284
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
206
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
127
0
ANA BEGOVIĆ (DARDA)
284
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica
2. ANA BEGOVIĆ, Shotokan - Darda
3. ----
3. LAURA POKUPIĆ, Virovitica