Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR SVETI NIKOLA
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
Bregana
BUSHIDO
Champion
CROATIA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
KAPTOL
Karlovac 1969
KK BIHAĆ
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KLENOVNIK
Koprivnica
KOSTRENA
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Međimurje
MIHOVIL PRELOG
Mladost
NOVI ZAGREB
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVKA
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VRAPČE
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici (6,7 g.) -23 (M5)
Kumite - Mlađi učenici (6,7 g.) -27 (M6)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) -32 (E5)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) +32 (E6)
Kumite - Mlađe učenice (6,7 g.) -23 (M1)
Kumite - Mlađe učenice (8,9 g.) -28 (E1)
Kumite - Mlađe učenice (8,9 g.) +32 (E3)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -38 (U3)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -42 (U4)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -46 (U5)
Kumite - Učenice (10,11 g.) -36 (U8)
Kumite - Učenice (10,11 g.) -40 (U9)
Kumite - Mlađi kadeti (12,13 g.) -57 (M6)
Kumite - Mlađe kadetkinje (12,13 g.) -40 (M8)
Kumite - Mlađe kadetkinje (12,13 g.) -45 (M9)
Kumite - Mlađe kadetkinje (12,13 g.) -50 (M10)
Kumite - Kadeti (14,15 g.) -57 (K2)
Kumite - Kadeti (14,15 g.) -63 (K3)
Kumite - Kadetkinje (14,15 g.) -54 (K7)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -46 (U5)
177
DINO PRAVICA (VRAPCE)
177
0
DINO PRAVICA (VRAPCE)
281
0
DOMAGOJ KRUŠIĆ (KK CENT)
97
0
LUKA ČONDIĆ (KTC KŽ)
177
0
DINO PRAVICA (VRAPCE)
234
AFAN ZUKIĆ (KKBIHAĆ)
16
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
281
0
DOMAGOJ KRUŠIĆ (KK CENT)
250
ALI ALIČEVIĆ (FENIKS)
31
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
280
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
190
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
47
LUCIJAN GLAGOLIĆ (VGORICA)
62
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
465
0
LUKA PURGAR (KK CENT)
177
0
DINO PRAVICA (VRAPCE)
234
0
AFAN ZUKIĆ (KKBIHAĆ)
281
0
DOMAGOJ KRUŠIĆ (KK CENT)
250
0
ALI ALIČEVIĆ (FENIKS)
31
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
190
0
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
47
0
LUCIJAN GLAGOLIĆ (VGORICA)
465
0
LUKA PURGAR (KK CENT)
234
0
AFAN ZUKIĆ (KKBIHAĆ)
281
0
DOMAGOJ KRUŠIĆ (KK CENT)
31
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
465
0
LUKA PURGAR (KK CENT)
234
0
AFAN ZUKIĆ (KKBIHAĆ)
31
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
190
0
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
280
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
465
0
LUKA PURGAR (KK CENT)
280
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
Osvajači medalja
1. AFAN ZUKIĆ, KK BIHAĆ
2. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
3. DOMAGOJ KRUŠIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. LUKA PURGAR, "CENTAR" VELIKA GORICA