Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR SVETI NIKOLA
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
Bregana
BUSHIDO
Champion
CROATIA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
KAPTOL
Karlovac 1969
KK BIHAĆ
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KLENOVNIK
Koprivnica
KOSTRENA
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Međimurje
MIHOVIL PRELOG
Mladost
NOVI ZAGREB
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVKA
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VRAPČE
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici (6,7 g.) -20 (M0)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) -28 (E4)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) -32 (E5)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) +32 (E6)
Kumite - Mlađe učenice (8,9 g.) -32 (E2)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -30 (U1)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -38 (U3)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -46 (U5)
Kumite - Učenici (10,11 g.) +46 (U6)
Kumite - Učenice (10,11 g.) -40 (U9)
Kumite - Učenice (10,11 g.) +44 (U11)
Kumite - Mlađe kadetkinje (12,13 g.) -55 (C11)
Kumite - Mlađe kadetkinje (12,13 g.) +55 (C12)
Kata - Mlađi učenici (7,8,9 g.) - A1
Kata - Mlađe Učenice (7,8,9 g.) - B1
Kata - Učenici (10,11 g.) - A2
Kata - Učenice (10,11 g.) - B2
Kata - Mlađi kadeti (12,13 g.) - A3
Kumite - Učenice (10,11 g.) +44 (U11)
363
0
ANA FILIPOVIĆ (KK MS)
13
0
INGA GRGIĆ (GLOBUS)
363
0
ANA FILIPOVIĆ (KK MS)
259
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
363
0
ANA FILIPOVIĆ (KK MS)
176
0
LEONA HAUPERT (VRAPCE)
13
INGA GRGIĆ (GLOBUS)
259
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
240
NEJLA OMEROVIĆ (FENIKS)
324
INGRID KOCANJER (KA 1969)
450
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
383
LEA IGREC (PRELOG1)
153
LEJLA KUDIĆ (KKBIHAĆ)
176
0
LEONA HAUPERT (VRAPCE)
13
0
INGA GRGIĆ (GLOBUS)
259
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
240
0
NEJLA OMEROVIĆ (FENIKS)
324
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
450
0
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
383
0
LEA IGREC (PRELOG1)
153
0
LEJLA KUDIĆ (KKBIHAĆ)
176
0
LEONA HAUPERT (VRAPCE)
259
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
450
0
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
153
0
LEJLA KUDIĆ (KKBIHAĆ)
176
0
LEONA HAUPERT (VRAPCE)
153
0
LEJLA KUDIĆ (KKBIHAĆ)
383
LEA IGREC (PRELOG1)
450
0
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
383
0
LEA IGREC (PRELOG1)
Osvajači medalja
1. LEONA HAUPERT, VRAPČE
2. LEJLA KUDIĆ, KK BIHAĆ
3. PAULA ŠOGORIĆ, SAMOBOR
3. LEA IGREC, MIHOVIL PRELOG