Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR SVETI NIKOLA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
Bregana
BUSHIDO
Champion
CROATIA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
KAPTOL
Karlovac 1969
KK BIHAĆ
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KLENOVNIK
Koprivnica
KOSTRENA
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Međimurje
MIHOVIL PRELOG
Mladost
NOVI ZAGREB
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVKA
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VRAPČE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici (6,7 g.) -23 (M5)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) -28 (E4)
Kumite - Mlađe učenice (8,9 g.) -28 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti (12,13 g.) -36 (M1)
Kata - Mlađe Učenice (7,8,9 g.) - B1
Kata - Mlađe Učenice (7,8,9 g.) - B1
71
0
LANA PAVLAKOVIĆ (KLENOVN)
171
0
LINA BEG (KGB)
71
0
LANA PAVLAKOVIĆ (KLENOVN)
213
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
199
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
209
0
TEA BULJAN (FOKUS)
94
0
ANA-MARIJA BRUNOVIĆ (KTC KŽ)
213
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
367
0
CALISTA JELIĆ (REN ZG)
171
0
LINA BEG (KGB)
71
0
LANA PAVLAKOVIĆ (KLENOVN)
30
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
198
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
172
0
MIA ZETICA (KGB)
96
0
ANA ČONDIĆ (KTC KŽ)
257
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
333
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
170
0
ERIN POKAS (KGB)
70
0
HANA HUSNJAK (KLENOVN)
113
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
199
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
213
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
171
0
LINA BEG (KGB)
30
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
172
0
MIA ZETICA (KGB)
257
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
170
0
ERIN POKAS (KGB)
113
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
213
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
30
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
257
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
113
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
30
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
113
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
170
0
ERIN POKAS (KGB)
70
0
HANA HUSNJAK (KLENOVN)
257
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
70
0
HANA HUSNJAK (KLENOVN)
Medalists
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. TEA-LENA ŠPOLJARIĆ, GLOBUS Čakovec
3. LANA PAVLAKOVIĆ, KLENOVNIK
3. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR