Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR SVETI NIKOLA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
Bregana
BUSHIDO
Champion
CROATIA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
KAPTOL
Karlovac 1969
KK BIHAĆ
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KLENOVNIK
Koprivnica
KOSTRENA
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Međimurje
MIHOVIL PRELOG
Mladost
NOVI ZAGREB
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVKA
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VRAPČE
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) -32 (E5)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) +32 (E6)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -30 (U1)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -34 (U2)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -42 (U4)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -46 (U5)
Kumite - Učenici (10,11 g.) +46 (U6)
Kumite - Učenice (10,11 g.) -40 (U9)
Kumite - Učenice (10,11 g.) -44 (U10)
Kumite - Učenice (10,11 g.) +44 (U11)
Kumite - Mlađi kadeti (12,13 g.) -41 (M2)
Kumite - Mlađi kadeti (12,13 g.) -45 (M3)
Kumite - Mlađi kadeti (12,13 g.) -52 (M5)
Kumite - Mlađe kadetkinje (12,13 g.) -40 (M8)
Kumite - Mlađe kadetkinje (12,13 g.) -45 (M9)
Kumite - Mlađe kadetkinje (12,13 g.) -55 (M11)
Kumite - Mlađe kadetkinje (12,13 g.) +55 (M12)
Kumite - Kadeti (14,15 g.) -52 (K1)
Kumite - Kadeti (14,15 g.) -57 (K2)
Kumite - Kadetkinje (14,15 g.) -54 (K7)
Kumite - Kadetkinje (14,15 g.) +54 (K8)
Kata - Mlađi učenici (7,8,9 g.) - A1
Kata - Učenici (10,11 g.) - A2
Kata - Učenice (10,11 g.) - B2
Kumite - Mlađi kadeti (12,13 g.) -41 (M2)
327
0
DENIS ŽUPAN (VIROVTC)
248
0
AMAR HALILOVIĆ (FENIKS)
248
0
AMAR HALILOVIĆ (FENIKS)
143
0
ADIS ĆOMIĆ (KKBIHAĆ)
202
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
327
0
DENIS ŽUPAN (VIROVTC)
248
AMAR HALILOVIĆ (FENIKS)
143
ADIS ĆOMIĆ (KKBIHAĆ)
107
RENATO DJAKOVIĆ (KTC KŽ)
142
0
SEMIR MIDŽIĆ (KKBIHAĆ)
299
0
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
223
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
182
PAVLE DUJAKOVIĆ (KKBIHAĆ)
95
JANKO ŠIROLA (KTC KŽ)
202
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
248
0
AMAR HALILOVIĆ (FENIKS)
143
0
ADIS ĆOMIĆ (KKBIHAĆ)
107
0
RENATO DJAKOVIĆ (KTC KŽ)
142
0
SEMIR MIDŽIĆ (KKBIHAĆ)
223
0
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
182
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (KKBIHAĆ)
95
0
JANKO ŠIROLA (KTC KŽ)
202
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
143
0
ADIS ĆOMIĆ (KKBIHAĆ)
142
0
SEMIR MIDŽIĆ (KKBIHAĆ)
182
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (KKBIHAĆ)
202
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
182
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (KKBIHAĆ)
95
JANKO ŠIROLA (KTC KŽ)
142
0
SEMIR MIDŽIĆ (KKBIHAĆ)
95
0
JANKO ŠIROLA (KTC KŽ)
Medalists
1. PAVLE DUJAKOVIĆ, KK BIHAĆ
2. BORNA NOVAK, VELIKA GORICA
3. AMAR HALILOVIĆ, FENIKS
3. SEMIR MIDŽIĆ, KK BIHAĆ