Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR SVETI NIKOLA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
Bregana
BUSHIDO
Champion
CROATIA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
KAPTOL
Karlovac 1969
KK BIHAĆ
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KLENOVNIK
Koprivnica
KOSTRENA
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Međimurje
MIHOVIL PRELOG
Mladost
NOVI ZAGREB
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVKA
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VRAPČE
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici (6,7 g.) -27 (M6)
Kumite - Mlađi učenici (6,7 g.) -30 (M7)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) -28 (E4)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) -32 (E5)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) +32 (E6)
Kumite - Mlađe učenice (6,7 g.) -23 (M1)
Kumite - Mlađe učenice (8,9 g.) -28 (E1)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -30 (U1)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -34 (U2)
Kumite - Učenici (10,11 g.) +46 (U6)
Kumite - Učenice (10,11 g.) -32 (U7)
Kumite - Učenice (10,11 g.) -36 (U8)
Kumite - Učenice (10,11 g.) +44 (U11)
Kumite - Mlađi kadeti (12,13 g.) -48 (M4)
Kumite - Mlađi kadeti (12,13 g.) -57 (M6)
Kumite - Kadeti (14,15 g.) -52 (K1)
Kumite - Kadetkinje (14,15 g.) -54 (K7)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -30 (U1)
180
0
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
12
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
180
0
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
448
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
180
0
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
119
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
12
FILIP BALENT (GLOBUS)
5
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
448
IVAN PRELEC (KK IPON)
356
BORO JURČEC (KK MS)
43
IVAN IVELJ (VGORICA)
267
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
464
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
119
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
12
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
5
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
448
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
356
0
BORO JURČEC (KK MS)
43
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
267
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
464
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
119
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
448
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
43
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
464
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
119
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
464
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
267
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
43
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
267
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. DINO KOVAČ, LEPOGLAVA
3. IVAN PRELEC, IPON ZAGREB
3. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA