Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR SVETI NIKOLA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
Bregana
BUSHIDO
Champion
CROATIA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
KAPTOL
Karlovac 1969
KK BIHAĆ
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KLENOVNIK
Koprivnica
KOSTRENA
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Međimurje
MIHOVIL PRELOG
Mladost
NOVI ZAGREB
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVKA
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VRAPČE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici (6,7 g.) -27 (M6)
Kumite - Mlađi učenici (6,7 g.) -30 (M7)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) -28 (E4)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) -32 (E5)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) +32 (E6)
Kumite - Mlađe učenice (6,7 g.) -23 (M1)
Kumite - Mlađe učenice (8,9 g.) -28 (E1)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -30 (U1)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -34 (U2)
Kumite - Učenici (10,11 g.) +46 (U6)
Kumite - Učenice (10,11 g.) -32 (U7)
Kumite - Učenice (10,11 g.) -36 (U8)
Kumite - Učenice (10,11 g.) +44 (U11)
Kumite - Mlađi kadeti (12,13 g.) -48 (M4)
Kumite - Mlađi kadeti (12,13 g.) -57 (M6)
Kumite - Kadeti (14,15 g.) -52 (K1)
Kumite - Kadetkinje (14,15 g.) -54 (K7)
Kumite - Učenici (10,11 g.) +46 (U6)
323
DINO PEREŠKO (KA 1969)
323
0
DINO PEREŠKO (KA 1969)
188
0
MILOŠ GRBIĆ (KKBIHAĆ)
275
0
FRAN DOROTIĆ (KK CENT)
6
0
PATRIK ŽLIBAR (IVANEC)
188
MILOŠ GRBIĆ (KKBIHAĆ)
323
DINO PEREŠKO (KA 1969)
360
MIHAEL SIRC (KK MS)
19
0
LOVRO BALENT (GLOBUS)
33
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
160
EMIL SADIKOVIĆ (KKBIHAĆ)
128
JAN POSAVAC (DURDEVA)
298
0
STIPE ORLOVIĆ (ŠIBENIK)
467
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
6
0
PATRIK ŽLIBAR (IVANEC)
188
0
MILOŠ GRBIĆ (KKBIHAĆ)
323
0
DINO PEREŠKO (KA 1969)
360
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
33
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
160
0
EMIL SADIKOVIĆ (KKBIHAĆ)
128
0
JAN POSAVAC (DURDEVA)
467
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
188
0
MILOŠ GRBIĆ (KKBIHAĆ)
360
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
160
0
EMIL SADIKOVIĆ (KKBIHAĆ)
467
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
360
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
467
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
128
0
JAN POSAVAC (DURDEVA)
298
0
STIPE ORLOVIĆ (ŠIBENIK)
160
0
EMIL SADIKOVIĆ (KKBIHAĆ)
128
0
JAN POSAVAC (DURDEVA)
Medalists
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. MIHAEL SIRC, Mala Subotica
3. MILOŠ GRBIĆ, KK BIHAĆ
3. EMIL SADIKOVIĆ, KK BIHAĆ