Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR SVETI NIKOLA
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
Bregana
BUSHIDO
Champion
CROATIA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
IPON ZAGREB
IVANEC
k.k."konjščina"
KAPTOL
Karlovac 1969
KK BIHAĆ
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KLENOVNIK
Koprivnica
KOSTRENA
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Međimurje
MIHOVIL PRELOG
Mladost
NOVI ZAGREB
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVKA
RENAKO ZAGREB
RI CROATIA
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VRAPČE
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi učenici (6,7 g.) -27 (M6)
Kumite - Mlađi učenici (6,7 g.) -30 (M7)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) -28 (E4)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) -32 (E5)
Kumite - Mlađi učenici (8,9 g.) +32 (E6)
Kumite - Mlađe učenice (6,7 g.) -23 (M1)
Kumite - Mlađe učenice (8,9 g.) -28 (E1)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -30 (U1)
Kumite - Učenici (10,11 g.) -34 (U2)
Kumite - Učenici (10,11 g.) +46 (U6)
Kumite - Učenice (10,11 g.) -32 (U7)
Kumite - Učenice (10,11 g.) -36 (U8)
Kumite - Učenice (10,11 g.) +44 (U11)
Kumite - Mlađi kadeti (12,13 g.) -48 (M4)
Kumite - Mlađi kadeti (12,13 g.) -57 (M6)
Kumite - Kadeti (14,15 g.) -52 (K1)
Kumite - Kadetkinje (14,15 g.) -54 (K7)
Kumite - Mlađe učenice (8,9 g.) -28 (E1)
41
KIARA BRSTILO (VGORICA)
391
NIKA MAESANO KRAPINEC (ZAG)
300
0
BRUNA BARANIĆ (ŠIBENIK)
343
0
LANA BLAGUS (KK MS)
41
0
KIARA BRSTILO (VGORICA)
68
0
ELENA OŠTARJAŠ (KLENOVN)
391
NIKA MAESANO KRAPINEC (ZAG)
343
LANA BLAGUS (KK MS)
300
BRUNA BARANIĆ (ŠIBENIK)
373
LARA TUMPA (KK "VŽ")
138
MARLA ANA HRPALO (DURDEVA)
344
EMA MARČEC (KK MS)
69
LANA PAVLAKOVIĆ (KLENOVN)
68
0
ELENA OŠTARJAŠ (KLENOVN)
391
0
NIKA MAESANO KRAPINEC (ZAG)
343
0
LANA BLAGUS (KK MS)
300
0
BRUNA BARANIĆ (ŠIBENIK)
373
0
LARA TUMPA (KK "VŽ")
138
0
MARLA ANA HRPALO (DURDEVA)
344
0
EMA MARČEC (KK MS)
69
0
LANA PAVLAKOVIĆ (KLENOVN)
68
0
ELENA OŠTARJAŠ (KLENOVN)
343
0
LANA BLAGUS (KK MS)
138
0
MARLA ANA HRPALO (DURDEVA)
344
0
EMA MARČEC (KK MS)
68
0
ELENA OŠTARJAŠ (KLENOVN)
138
0
MARLA ANA HRPALO (DURDEVA)
373
LARA TUMPA (KK "VŽ")
344
0
EMA MARČEC (KK MS)
373
0
LARA TUMPA (KK "VŽ")
Dobitniki medalj
1. MARLA ANA HRPALO, ĐURĐEVAC
2. ELENA OŠTARJAŠ, KLENOVNIK
3. LANA BLAGUS, Mala Subotica
3. EMA MARČEC, Mala Subotica