Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. Krk Kup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici -38
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađi učenici -26
369
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
125
0
MATIJA ĆALETA-CAR (ŠI 1066)
125
0
MATIJA ĆALETA-CAR (ŠI 1066)
299
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
271
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
369
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
470
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
6
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
489
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
125
0
MATIJA ĆALETA-CAR (ŠI 1066)
271
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
6
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
489
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
271
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
6
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
489
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
470
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
3. MATIJA ĆALETA-CAR, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. PATRICK BLAŽEVIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi učenici -30
214
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
516
0
RENE TERZIĆ (KRK CRO)
214
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
285
0
SVEN LESKOVAR (ZKS)
298
0
NOA BRICA (METAL)
516
0
RENE TERZIĆ (KRK CRO)
215
0
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
272
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
28
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
285
0
SVEN LESKOVAR (ZKS)
516
0
RENE TERZIĆ (KRK CRO)
272
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
28
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
285
0
SVEN LESKOVAR (ZKS)
272
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
28
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
215
0
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
Medalists
1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. SVEN LESKOVAR, Zagrebački karate savez
3. ROKO RAČKI, NEVERA
3. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi učenici -34
201
0
MATIJA TOT (NEVERA)
300
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
262
0
JAN CANJAR (KA 1969)
201
0
MATIJA TOT (NEVERA)
300
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
252
0
MATEJ SABO (TAD )
39
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
49
0
LEON VUDRAG (AT05101)
295
0
FILIP KOMARAC (METAL)
332
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
262
0
JAN CANJAR (KA 1969)
300
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
39
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
295
0
FILIP KOMARAC (METAL)
262
0
JAN CANJAR (KA 1969)
295
0
FILIP KOMARAC (METAL)
39
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
3. JAKOV PIŠKUR, Metal - Jurdani
3. AMAR ŠAHINOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi učenici -38
459
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
219
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
459
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
471
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
219
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
388
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
248
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
471
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
219
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
388
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
248
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
471
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
388
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
248
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
Medalists
1. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
2. NOA MOLNAR, Međimurje
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. PETAR VUKOVIĆ, TAD RIJEKA
Kumite - Mlađi učenici +38
379
0
ABEL ĐURĐEK (MEĐIMUR)
169
0
FILIP HRŠAK (ZKS)
379
0
ABEL ĐURĐEK (MEĐIMUR)
452
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
169
FILIP HRŠAK (ZKS)
126
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
45
0
DUJE STANČIĆ (AT05101)
498
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
452
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
169
0
FILIP HRŠAK (ZKS)
126
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
498
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
452
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
498
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
126
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. FILIP HRŠAK, Zagrebački karate savez
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066