Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. Krk Kup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Mlađe učenice -36
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Mlađe učenice -28
237
0
LOTA HABUŠ (STUDNT)
104
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
47
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
104
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
476
0
ANTONIJA HERCEG (1)
237
0
LOTA HABUŠ (STUDNT)
138
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
325
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
33
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
513
0
VITA KAJTNA (ZKS)
104
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
476
0
ANTONIJA HERCEG (1)
138
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
513
0
VITA KAJTNA (ZKS)
476
0
ANTONIJA HERCEG (1)
138
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
513
0
VITA KAJTNA (ZKS)
325
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
Medalists
1. GABRIJELA BURIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTONIJA HERCEG, KNIN
3. LOTA HABUŠ, STUDENT
3. LOLA KURTAGIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Mlađe učenice -32
139
0
KLARA PETKOVIĆ (ŠI 1066)
297
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
297
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
474
0
KLARA DUJMOVIĆ (NEVERA)
474
0
KLARA DUJMOVIĆ (NEVERA)
119
0
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
278
NIKA BRNJANAC (ZKS)
139
0
KLARA PETKOVIĆ (ŠI 1066)
334
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
297
MEDINA DORIĆ (METAL)
204
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
457
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
269
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
296
IVA BRČINA (METAL)
137
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
474
0
KLARA DUJMOVIĆ (NEVERA)
278
0
NIKA BRNJANAC (ZKS)
334
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
297
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
204
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
269
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
296
0
IVA BRČINA (METAL)
137
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
474
0
KLARA DUJMOVIĆ (NEVERA)
334
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
204
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
137
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
334
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
137
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
296
IVA BRČINA (METAL)
204
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
296
0
IVA BRČINA (METAL)
Medalists
1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. NEVIA ZORIC, Kastav
3. MEDINA DORIĆ, Metal - Jurdani
3. NICOL VRBAN, NEVERA
Kumite - Mlađe učenice -36
136
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
116
0
ALESSIA PEJNOVIĆ (PRIMORJ)
144
0
MIA PAŠKALJ (1)
412
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
136
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
144
0
MIA PAŠKALJ (1)
Medalists
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. MIA PAŠKALJ, KNIN
3. ALESSIA PEJNOVIĆ, Primorje
3. EVA PAOLA RAMAJA, FINIDA (POREČ)
Kumite - Mlađe učenice +36
277
LANA RUNEVSKI (ZKS)
277
0
LANA RUNEVSKI (ZKS)
63
0
AURORA BARBALIĆ (KRK CRO)
203
0
MIA MURICA (NEVERA)
50
0
ELIZABETA BULAT (AT05101)
284
0
IRMA LEDIĆ (ZKS)
330
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
466
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
277
0
LANA RUNEVSKI (ZKS)
203
0
MIA MURICA (NEVERA)
330
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
466
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
203
0
MIA MURICA (NEVERA)
330
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
466
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
284
0
IRMA LEDIĆ (ZKS)
Medalists
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. MIA MURICA, NEVERA
3. LANA RUNEVSKI, Zagrebački karate savez
3. IRMA LEDIĆ, Zagrebački karate savez