Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. Krk Kup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -30
286
0
SVEN LESKOVAR (ZKS)
311
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
286
0
SVEN LESKOVAR (ZKS)
7
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
311
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
160
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
515
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
336
VITO MILETIĆ (KASTAV)
7
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
311
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
160
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
336
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
7
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
160
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
336
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
515
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
3. VITO MILETIĆ, Kastav
Kumite - Učenici -34
333
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
40
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
168
0
FRANKO JANJIĆ (ZKS)
333
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
40
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
48
0
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
320
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
462
DOMINIK KLEPO (DAL)
168
0
FRANKO JANJIĆ (ZKS)
40
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
320
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
462
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
168
0
FRANKO JANJIĆ (ZKS)
320
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
462
DOMINIK KLEPO (DAL)
Medalists
1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
2. FRANKO JANJIĆ, Zagrebački karate savez
3. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
3. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
Kumite - Učenici -38
460
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
115
0
MARK MILLER (KCŠ)
115
0
MARK MILLER (KCŠ)
431
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
431
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
361
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
26
LUKA OČKO (KRK CRO)
202
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
460
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
115
MARK MILLER (KCŠ)
120
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
37
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
475
KARLO SIGEL (NEVERA)
38
0
FRAN BROZIĆ (KRK CRO)
384
0
MARKO LEPOGLAVEC (MEĐIMUR)
314
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
431
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
26
0
LUKA OČKO (KRK CRO)
202
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
115
0
MARK MILLER (KCŠ)
120
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
475
0
KARLO SIGEL (NEVERA)
38
0
FRAN BROZIĆ (KRK CRO)
314
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
431
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
202
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
120
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
38
0
FRAN BROZIĆ (KRK CRO)
202
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
120
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
37
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
38
0
FRAN BROZIĆ (KRK CRO)
37
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. MATTEO VRBAN, NEVERA
2. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MARK MILLER, CENTAR ŠENKOVEC
3. FRAN BROZIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Učenici -42
309
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
442
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
335
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
309
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
501
0
IVAN KOSTELAC (DAL)
442
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
275
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
413
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
198
0
ANTONIO ZEBA (NEVERA)
517
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
335
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
442
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
413
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
517
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
335
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
413
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
517
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
275
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
Medalists
1. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
2. IVAN OŽBOLT, Kastav
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
Kumite - Učenici -46
267
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
414
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
518
DARIO VITAS (NOKACHI)
267
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
518
0
DARIO VITAS (NOKACHI)
Medalists
1. DARIO VITAS, NO KACHI
2. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
3. DARIO TURK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
Kumite - Učenici +46
380
0
BENEDIKT ĐURĐEK (MEĐIMUR)
124
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
395
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
380
0
BENEDIKT ĐURĐEK (MEĐIMUR)
124
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
99
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
390
0
BORNA BIBER (MEĐIMUR)
276
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
395
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
124
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
390
0
BORNA BIBER (MEĐIMUR)
276
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
395
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
276
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
390
BORNA BIBER (MEĐIMUR)
Medalists
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
2. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. BENEDIKT ĐURĐEK, Međimurje
3. BORNA BIBER, Međimurje