Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
11. Krk Kup 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -36
200
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
150
MIHAEL EBERHART (1)
463
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
200
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
20
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
134
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
150
0
MIHAEL EBERHART (1)
200
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
20
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
134
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
150
0
MIHAEL EBERHART (1)
134
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
20
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. MIHAEL EBERHART, KNIN
2. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MATEJ DMIOVIC, NEVERA
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi kadeti -41
14
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
396
0
KARLO SCHUBERT (NOKACHI)
14
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
494
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
360
0
IVAN JOVIĆ (FIGHT)
253
0
HRVOJE ŠULEK (ZKS)
17
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
443
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
14
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
494
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
17
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
443
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
494
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
443
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
17
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
3. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi kadeti -45
523
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
487
0
FILIP KOVAČIĆ (GLOBUS)
523
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
339
FRAN HOST (KASTAV)
310
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
340
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
523
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
339
0
FRAN HOST (KASTAV)
310
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
340
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
339
0
FRAN HOST (KASTAV)
340
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
310
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. NIKO MATIJEVIĆ, Kastav
2. FRAN HOST, Kastav
3. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
3. LUKA TONI CIPRIĆ, NO KACHI
Kumite - Mlađi kadeti -48
245
0
ADRIAN ĆOSOVIĆ (TAD )
142
0
IVAN KONFORTA (1)
103
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
154
0
FILIP LONČAR (ZAMET)
245
0
ADRIAN ĆOSOVIĆ (TAD )
103
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
Osvajači medalja
1. ADRIAN ĆOSOVIĆ, TAD RIJEKA
2. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. IVAN KONFORTA, KNIN
3. FILIP LONČAR, ZAMET
Kumite - Mlađi kadeti -52
495
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
135
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
524
0
IVAN GARAJ (ZKS)
256
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
495
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
524
0
IVAN GARAJ (ZKS)
Osvajači medalja
1. IVAN GARAJ, Zagrebački karate savez
2. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. ANDRO DESPOT, Karlovac 1969
3. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Mlađi kadeti -57
174
KRISTIJAN FRANK (ZKS)
133
TOMA MILETA (ŠI 1066)
345
0
NOA BAČIĆ (KASTAV)
174
0
KRISTIJAN FRANK (ZKS)
342
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
167
0
IVAN GARAJ (ZKS)
410
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
133
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
174
0
KRISTIJAN FRANK (ZKS)
342
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
410
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
133
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
342
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
410
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LUKA OŽBOLT, Kastav
3. KRISTIJAN FRANK, Zagrebački karate savez
3. IVANO KONEVSKI, NO KACHI
Kumite - Mlađi kadeti +57
415
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
97
0
MATEJ DEFAR (TINJAN)
415
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
359
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
2
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
441
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
10
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
341
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
171
0
MATKO ZELENIKA (ZKS)
415
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
2
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
441
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
171
0
MATKO ZELENIKA (ZKS)
2
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
441
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
171
0
MATKO ZELENIKA (ZKS)
10
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. KRISTIAN ZORIČIĆ, OPATIJA
2. BRUNO BRNJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA PAJNIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA