Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. Krk Kup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
Kata - Mlađi učenici
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
488
0
LEON HREN (GLOBUS)
86
0
DUJE BEG (RAB-ENP)
86
0
DUJE BEG (RAB-ENP)
480
0
DAVID VUČAK (OPATIJA)
480
0
DAVID VUČAK (OPATIJA)
93
0
FILIP IVANIĆ (RAB-ENP)
91
KARLO MLACOVIĆ (RAB-ENP)
488
0
LEON HREN (GLOBUS)
377
0
NASTAS AKSENTIĆ (POSTOJN)
86
DUJE BEG (RAB-ENP)
110
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
87
0
PAVAO ZEBIĆ (RAB-ENP)
89
JAN ČOLIĆ (RAB-ENP)
240
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
85
DUJE KAC (RAB-ENP)
480
0
DAVID VUČAK (OPATIJA)
91
0
KARLO MLACOVIĆ (RAB-ENP)
377
0
NASTAS AKSENTIĆ (POSTOJN)
86
0
DUJE BEG (RAB-ENP)
110
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
89
0
JAN ČOLIĆ (RAB-ENP)
240
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
85
0
DUJE KAC (RAB-ENP)
480
0
DAVID VUČAK (OPATIJA)
377
0
NASTAS AKSENTIĆ (POSTOJN)
110
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
240
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
377
0
NASTAS AKSENTIĆ (POSTOJN)
240
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
85
DUJE KAC (RAB-ENP)
110
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
85
0
DUJE KAC (RAB-ENP)
Medalists
1. NASTAS AKSENTIĆ, POSTOJNA
2. ROKO KRIŽANOVIĆ, Slavonski Brod
3. DAVID VUČAK, OPATIJA
3. FRANKO VUJANIĆ BALOG, Kondura Sisak
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
227
0
ADRIAN TKALAC (GROBNIK)
477
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
351
0
LEON VACKA (333CR)
227
0
ADRIAN TKALAC (GROBNIK)
477
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
508
0
LEON HREN (GLOBUS)
486
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
225
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
389
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
223
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
351
0
LEON VACKA (333CR)
477
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
486
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
389
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
351
0
LEON VACKA (333CR)
486
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
389
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
225
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
Medalists
1. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. DAVID KOVAČIĆ, GLOBUS Čakovec
3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ, ZAMET
3. NOA MOLNAR, Međimurje
Kata - Mlađi učenici
228
ADRIAN TKALAC (GROBNIK)
478
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
228
0
ADRIAN TKALAC (GROBNIK)
224
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
483
DUJE KAC (RAB-ENP)
226
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
478
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
224
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
483
0
DUJE KAC (RAB-ENP)
226
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
478
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
226
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
483
DUJE KAC (RAB-ENP)
Medalists
1. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ, ZAMET
2. GABRIEL MALEŠ, KK Grobničan
3. ADRIAN TKALAC, KK Grobničan
3. DUJE KAC, RAB-ENPI