Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
11. Krk Kup 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
Kata - Mlađi učenici
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
488
0
LEON HREN (GLOBUS)
86
0
DUJE BEG (RAB-ENP)
86
0
DUJE BEG (RAB-ENP)
480
0
DAVID VUČAK (OPATIJA)
480
0
DAVID VUČAK (OPATIJA)
93
0
FILIP IVANIĆ (RAB-ENP)
91
KARLO MLACOVIĆ (RAB-ENP)
488
0
LEON HREN (GLOBUS)
377
0
NASTAS AKSENTIĆ (POSTOJN)
86
DUJE BEG (RAB-ENP)
110
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
87
0
PAVAO ZEBIĆ (RAB-ENP)
89
JAN ČOLIĆ (RAB-ENP)
240
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
85
DUJE KAC (RAB-ENP)
480
0
DAVID VUČAK (OPATIJA)
91
0
KARLO MLACOVIĆ (RAB-ENP)
377
0
NASTAS AKSENTIĆ (POSTOJN)
86
0
DUJE BEG (RAB-ENP)
110
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
89
0
JAN ČOLIĆ (RAB-ENP)
240
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
85
0
DUJE KAC (RAB-ENP)
480
0
DAVID VUČAK (OPATIJA)
377
0
NASTAS AKSENTIĆ (POSTOJN)
110
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
240
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
377
0
NASTAS AKSENTIĆ (POSTOJN)
240
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
85
DUJE KAC (RAB-ENP)
110
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
85
0
DUJE KAC (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. NASTAS AKSENTIĆ, POSTOJNA
2. ROKO KRIŽANOVIĆ, Slavonski Brod
3. DAVID VUČAK, OPATIJA
3. FRANKO VUJANIĆ BALOG, Kondura Sisak