Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. Krk Kup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenice (9,8,7 i 6 KYU)
Kata - Učenice
Kata - Učenice (9,8,7 i 6 KYU)
79
0
NERA HABAZIN PENDE (RAB-ENP)
58
0
LUCIJA FUZUL (PETRINA)
79
0
NERA HABAZIN PENDE (RAB-ENP)
156
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
210
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
79
0
NERA HABAZIN PENDE (RAB-ENP)
58
LUCIJA FUZUL (PETRINA)
156
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
80
IVA ŠTOKIĆ (RAB-ENP)
114
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
510
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
78
LEONA PRPIĆ (RAB-ENP)
56
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
94
DOROTEA IVANIĆ (RAB-ENP)
210
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
58
0
LUCIJA FUZUL (PETRINA)
156
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
80
0
IVA ŠTOKIĆ (RAB-ENP)
114
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
78
0
LEONA PRPIĆ (RAB-ENP)
56
0
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
94
0
DOROTEA IVANIĆ (RAB-ENP)
210
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
156
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
114
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
56
0
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
210
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
114
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
78
0
LEONA PRPIĆ (RAB-ENP)
510
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
56
0
FANI ZDRILIĆ (PETRINA)
510
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
Medalists
1. ENA RAJKOVIĆ, KK VITEZ
2. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
3. MINELA MAKAREVIĆ, ZAMET
3. RAINA ŠPOLJARIĆ, Međimurje
Kata - Učenice
378
0
EVANA AKSENTIĆ (POSTOJN)
238
0
DORA HAS (0354451)
238
0
DORA HAS (0354451)
399
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
317
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
238
0
DORA HAS (0354451)
183
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
378
0
EVANA AKSENTIĆ (POSTOJN)
399
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
211
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
76
EMA KEKO (RAB-ENP)
401
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
157
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
75
0
REA MLACOVIĆ (RAB-ENP)
514
0
JURJA PERVAN (ZKS)
107
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
375
0
VESNA ČESEN (POSTOJN)
231
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
238
0
DORA HAS (0354451)
183
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
399
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
76
0
EMA KEKO (RAB-ENP)
401
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
514
0
JURJA PERVAN (ZKS)
375
0
VESNA ČESEN (POSTOJN)
231
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
183
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
399
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
514
0
JURJA PERVAN (ZKS)
231
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
183
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
231
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
375
VESNA ČESEN (POSTOJN)
514
0
JURJA PERVAN (ZKS)
375
0
VESNA ČESEN (POSTOJN)
Medalists
1. ANA DRUŽINEC, Zagrebački karate savez
2. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. DORA HAS, Slavonski Brod
3. JURJA PERVAN, Zagrebački karate savez