Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. Krk Kup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KNIN
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
Primorje
RAB-ENPI
Slavonski Brod
STUDENT
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
Zagrebački karate savez
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Juniori -OPEN
Kumite - Seniori -OPEN
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadetkinje
Kata - Juniorke
Kumite - Kadeti -57
382
HRVOJE PATAFTA (MEĐIMUR)
382
0
HRVOJE PATAFTA (MEĐIMUR)
327
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
493
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
506
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
273
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
382
0
HRVOJE PATAFTA (MEĐIMUR)
493
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
506
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
273
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
493
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
506
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
273
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
Medalists
1. TIMO VLAHEK, GLOBUS Čakovec
2. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. HRVOJE PATAFTA, Međimurje
3. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969
Kumite - Juniori -OPEN
438
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
366
BLAŽ GRIL (POSTOJN)
254
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
438
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
257
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
1
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
328
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
366
0
BLAŽ GRIL (POSTOJN)
438
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
257
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
328
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
366
0
BLAŽ GRIL (POSTOJN)
257
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
328
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
Medalists
1. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
2. BLAŽ GRIL, POSTOJNA
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kumite - Seniori -OPEN
21
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
21
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
497
FILIP NOVAK (GLOBUS)
346
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
51
0
PETAR TANFARA (AT05101)
479
0
MARKO RUKAVINA (ZKS)
21
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
497
0
FILIP NOVAK (GLOBUS)
346
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
479
0
MARKO RUKAVINA (ZKS)
497
0
FILIP NOVAK (GLOBUS)
479
0
MARKO RUKAVINA (ZKS)
346
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
Medalists
1. FILIP NOVAK, GLOBUS Čakovec
2. MARKO RUKAVINA, Zagrebački karate savez
3. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA
3. IVAN DRAGOJLOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
227
0
ADRIAN TKALAC (GROBNIK)
477
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
351
0
LEON VACKA (333CR)
227
0
ADRIAN TKALAC (GROBNIK)
477
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
508
0
LEON HREN (GLOBUS)
486
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
225
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
389
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
223
0
GABRIEL PETROVIĆ (GROBNIK)
351
0
LEON VACKA (333CR)
477
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
486
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
389
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
351
0
LEON VACKA (333CR)
486
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
389
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
225
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
Medalists
1. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. DAVID KOVAČIĆ, GLOBUS Čakovec
3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ, ZAMET
3. NOA MOLNAR, Međimurje
Kata - Mlađe kadetkinje
352
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
509
0
JURJA PERVAN (ZKS)
352
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
187
0
LANA RAŠIĆ (ZKS)
111
0
KLARA BALOG (KONDURA)
71
0
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
187
0
LANA RAŠIĆ (ZKS)
348
0
LANA HORVAT (333CR)
393
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
352
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
70
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
509
0
JURJA PERVAN (ZKS)
357
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
239
0
ANA LUJIĆ (0354451)
186
0
JANA ČEBOHIN (ZKS)
318
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
184
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
353
0
LUCIJA VARAT (333CR)
69
ENA GUŠĆIĆ (RAB-ENP)
71
0
KALTRINA NOSHI (RAB-ENP)
187
0
LANA RAŠIĆ (ZKS)
393
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
509
0
JURJA PERVAN (ZKS)
239
0
ANA LUJIĆ (0354451)
318
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
184
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
69
0
ENA GUŠĆIĆ (RAB-ENP)
187
0
LANA RAŠIĆ (ZKS)
393
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
239
0
ANA LUJIĆ (0354451)
184
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
393
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
239
0
ANA LUJIĆ (0354451)
318
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
357
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
184
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
318
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
Medalists
1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
2. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
3. LANA RAŠIĆ, Zagrebački karate savez
3. ANA DRUŽINEC, Zagrebački karate savez
Kata - Kadetkinje
188
LANA RAŠIĆ (ZKS)
188
0
LANA RAŠIĆ (ZKS)
329
0
IVA MILDE (333CR)
329
0
IVA MILDE (333CR)
95
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
112
KLARA BALOG (KONDURA)
349
0
LEA JENIĆEK (333CR)
391
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
188
LANA RAŠIĆ (ZKS)
354
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
394
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
213
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
347
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
194
KLARA BRAJA (ZKS)
329
0
IVA MILDE (333CR)
112
0
KLARA BALOG (KONDURA)
349
0
LEA JENIĆEK (333CR)
188
0
LANA RAŠIĆ (ZKS)
354
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
213
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
347
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
194
0
KLARA BRAJA (ZKS)
329
0
IVA MILDE (333CR)
349
0
LEA JENIĆEK (333CR)
354
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
194
0
KLARA BRAJA (ZKS)
349
0
LEA JENIĆEK (333CR)
194
0
KLARA BRAJA (ZKS)
347
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
354
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
347
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
Medalists
1. KLARA BRAJA, Zagrebački karate savez
2. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LANA RAŠIĆ, Zagrebački karate savez
3. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Juniorke
350
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
64
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
64
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
356
0
LEA JENIĆEK (333CR)
191
0
KLARA BRAJA (ZKS)
350
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
161
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
355
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
173
0
IVANA RAGUŽ (ZKS)
392
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
64
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
191
0
KLARA BRAJA (ZKS)
355
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
173
0
IVANA RAGUŽ (ZKS)
191
0
KLARA BRAJA (ZKS)
355
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
173
0
IVANA RAGUŽ (ZKS)
161
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
Medalists
1. KLARA BRAJA, Zagrebački karate savez
2. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LEA ŽARKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. IVANA RAGUŽ, Zagrebački karate savez