Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. Krk Kup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KNIN
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
Primorje
RAB-ENPI
Slavonski Brod
STUDENT
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
Zagrebački karate savez
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniori -OPEN
Kumite - Juniorke -OPEN
Kumite - Seniorke -OPEN
Kumite - Mlađi učenici -26
369
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
125
0
MATIJA ĆALETA-CAR (ŠI 1066)
125
0
MATIJA ĆALETA-CAR (ŠI 1066)
299
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
271
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
369
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
470
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
6
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
489
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
125
0
MATIJA ĆALETA-CAR (ŠI 1066)
271
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
6
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
489
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
271
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
6
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
489
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
470
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
3. MATIJA ĆALETA-CAR, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. PATRICK BLAŽEVIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi učenici -30
214
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
516
0
RENE TERZIĆ (KRK CRO)
214
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
285
0
SVEN LESKOVAR (ZKS)
298
0
NOA BRICA (METAL)
516
0
RENE TERZIĆ (KRK CRO)
215
0
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
272
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
28
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
285
0
SVEN LESKOVAR (ZKS)
516
0
RENE TERZIĆ (KRK CRO)
272
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
28
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
285
0
SVEN LESKOVAR (ZKS)
272
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
28
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
215
0
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
Medalists
1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. SVEN LESKOVAR, Zagrebački karate savez
3. ROKO RAČKI, NEVERA
3. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi učenici -34
201
0
MATIJA TOT (NEVERA)
300
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
262
0
JAN CANJAR (KA 1969)
201
0
MATIJA TOT (NEVERA)
300
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
252
0
MATEJ SABO (TAD )
39
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
49
0
LEON VUDRAG (AT05101)
295
0
FILIP KOMARAC (METAL)
332
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
262
0
JAN CANJAR (KA 1969)
300
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
39
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
295
0
FILIP KOMARAC (METAL)
262
0
JAN CANJAR (KA 1969)
295
0
FILIP KOMARAC (METAL)
39
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
3. JAKOV PIŠKUR, Metal - Jurdani
3. AMAR ŠAHINOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe učenice -28
237
0
LOTA HABUŠ (STUDNT)
104
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
47
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
104
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
476
0
ANTONIJA HERCEG (1)
237
0
LOTA HABUŠ (STUDNT)
138
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
325
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
33
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
513
0
VITA KAJTNA (ZKS)
104
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
476
0
ANTONIJA HERCEG (1)
138
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
513
0
VITA KAJTNA (ZKS)
476
0
ANTONIJA HERCEG (1)
138
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
513
0
VITA KAJTNA (ZKS)
325
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
Medalists
1. GABRIJELA BURIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTONIJA HERCEG, KNIN
3. LOTA HABUŠ, STUDENT
3. LOLA KURTAGIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Mlađe učenice -32
139
0
KLARA PETKOVIĆ (ŠI 1066)
297
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
297
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
474
0
KLARA DUJMOVIĆ (NEVERA)
474
0
KLARA DUJMOVIĆ (NEVERA)
119
0
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
278
NIKA BRNJANAC (ZKS)
139
0
KLARA PETKOVIĆ (ŠI 1066)
334
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
297
MEDINA DORIĆ (METAL)
204
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
457
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
269
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
296
IVA BRČINA (METAL)
137
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
474
0
KLARA DUJMOVIĆ (NEVERA)
278
0
NIKA BRNJANAC (ZKS)
334
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
297
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
204
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
269
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
296
0
IVA BRČINA (METAL)
137
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
474
0
KLARA DUJMOVIĆ (NEVERA)
334
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
204
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
137
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
334
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
137
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
296
IVA BRČINA (METAL)
204
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
296
0
IVA BRČINA (METAL)
Medalists
1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. NEVIA ZORIC, Kastav
3. MEDINA DORIĆ, Metal - Jurdani
3. NICOL VRBAN, NEVERA
Kumite - Učenici -42
309
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
442
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
335
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
309
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
501
0
IVAN KOSTELAC (DAL)
442
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
275
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
413
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
198
0
ANTONIO ZEBA (NEVERA)
517
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
335
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
442
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
413
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
517
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
335
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
413
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
517
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
275
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
Medalists
1. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
2. IVAN OŽBOLT, Kastav
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
Kumite - Učenici -46
267
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
414
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
518
DARIO VITAS (NOKACHI)
267
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
518
0
DARIO VITAS (NOKACHI)
Medalists
1. DARIO VITAS, NO KACHI
2. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
3. DARIO TURK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
Kumite - Učenici +46
380
0
BENEDIKT ĐURĐEK (MEĐIMUR)
124
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
395
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
380
0
BENEDIKT ĐURĐEK (MEĐIMUR)
124
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
99
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
390
0
BORNA BIBER (MEĐIMUR)
276
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
395
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
124
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
390
0
BORNA BIBER (MEĐIMUR)
276
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
395
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
276
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
390
BORNA BIBER (MEĐIMUR)
Medalists
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
2. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. BENEDIKT ĐURĐEK, Međimurje
3. BORNA BIBER, Međimurje
Kumite - Učenice +44
282
0
JANA ŽUGČIĆ (ZKS)
158
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
450
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
282
0
JANA ŽUGČIĆ (ZKS)
158
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
264
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
519
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
117
0
KATJA JURKOVIĆ (PRIMORJ)
98
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
450
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
158
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
264
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
117
0
KATJA JURKOVIĆ (PRIMORJ)
450
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
264
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
117
0
KATJA JURKOVIĆ (PRIMORJ)
519
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
Medalists
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. KATJA JURKOVIĆ, Primorje
Kumite - Mlađi kadeti -52
495
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
135
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
524
0
IVAN GARAJ (ZKS)
256
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
495
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
524
0
IVAN GARAJ (ZKS)
Medalists
1. IVAN GARAJ, Zagrebački karate savez
2. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. ANDRO DESPOT, Karlovac 1969
3. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Kadeti -57
382
HRVOJE PATAFTA (MEĐIMUR)
382
0
HRVOJE PATAFTA (MEĐIMUR)
327
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
493
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
506
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
273
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
382
0
HRVOJE PATAFTA (MEĐIMUR)
493
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
506
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
273
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
493
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
506
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
273
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
Medalists
1. TIMO VLAHEK, GLOBUS Čakovec
2. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. HRVOJE PATAFTA, Međimurje
3. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969
Kumite - Kadeti -63
398
MARKO RADMANOVIĆ (NOKACHI)
398
0
MARKO RADMANOVIĆ (NOKACHI)
274
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
381
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
383
0
LUKA SALIHOVIĆ (MEĐIMUR)
265
0
LUKA BASAR (KA 1969)
397
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
398
0
MARKO RADMANOVIĆ (NOKACHI)
381
0
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
383
0
LUKA SALIHOVIĆ (MEĐIMUR)
397
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
381
0
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
397
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
383
LUKA SALIHOVIĆ (MEĐIMUR)
Medalists
1. DOMINIK MURKOVIĆ, Međimurje
2. LUKA ŠIPIĆ, NO KACHI
3. MARKO RADMANOVIĆ, NO KACHI
3. LUKA SALIHOVIĆ, Međimurje
Kumite - Kadeti +70
387
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
3
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
258
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
11
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
387
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
258
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
Medalists
1. MIHAEL SIRC, Međimurje
2. AUGUSTIN MOŠKUN, Karlovac 1969
3. BRUNO BRNJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Kadetkinje +54
292
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
292
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
522
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
496
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
326
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
292
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
23
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
522
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
179
TEA PLEŠA (ZKS)
343
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
128
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
289
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
199
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
61
NIKOLINA FERENČAK (PETRINA)
496
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
292
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
522
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
179
0
TEA PLEŠA (ZKS)
343
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
289
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
199
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
61
0
NIKOLINA FERENČAK (PETRINA)
496
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
522
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
289
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
199
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
496
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
289
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
343
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
199
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
343
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
Medalists
1. ANA SINKOVIĆ, PORTO TOLERO
2. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. DARJA ZORIĆ, Kastav
3. MATEA MIHALJEVIĆ, NEVERA
Kumite - Juniori -OPEN
438
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
366
BLAŽ GRIL (POSTOJN)
254
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
438
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
257
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
1
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
328
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
366
0
BLAŽ GRIL (POSTOJN)
438
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
257
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
328
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
366
0
BLAŽ GRIL (POSTOJN)
257
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
328
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
Medalists
1. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
2. BLAŽ GRIL, POSTOJNA
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kumite - Juniorke -OPEN
255
0
ANA SUDAC (KA 1969)
290
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
255
0
ANA SUDAC (KA 1969)
440
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
290
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
270
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
433
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
294
0
LARA JOVANOVIĆ (PORTO)
440
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
290
0
ANA SINKOVIĆ (PORTO)
270
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
294
0
LARA JOVANOVIĆ (PORTO)
440
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
270
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
294
LARA JOVANOVIĆ (PORTO)
Medalists
1. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
2. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. ANA SINKOVIĆ, PORTO TOLERO
3. LARA JOVANOVIĆ, PORTO TOLERO
Kumite - Seniorke -OPEN
266
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
521
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
Medalists
1. MAGDALENA KOVAČIĆ, Karlovac 1969
2. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
3. ----
3. ----