Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
12. Karlovac Open 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Muški
KATA-Ženski
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (C8)
Kumite - Ml. kadetkinje -45 (C9)
Kumite - Ml. kadetkinje -50 (C10)
Kumite - Ml. kadetkinje -55 (C11)
Kumite - Ml. kadetkinje +55 (C12)
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (C8)
72
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
12
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
83
0
ENA KARABAIĆ (KRK CRO)
223
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
12
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
223
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
Osvajači medalja
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
3. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA
3. ENA KARABAIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Ml. kadetkinje -45 (C9)
115
0
EMA ZETICA (KGB)
322
0
NIKA VIDOVIĆ (FOKUS)
115
0
EMA ZETICA (KGB)
224
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
109
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
115
0
EMA ZETICA (KGB)
322
NIKA VIDOVIĆ (FOKUS)
61
KATARINA FRANK (KKHZG)
224
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
265
0
NIKA PRŠA (KKHZG)
212
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
49
LAURA LISAC (DELTA)
284
LUCIJA MILETA (ŠIBENIK)
263
BIANKA ŽGANEC (GLOBUS)
109
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
322
0
NIKA VIDOVIĆ (FOKUS)
61
0
KATARINA FRANK (KKHZG)
224
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
212
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
49
0
LAURA LISAC (DELTA)
284
0
LUCIJA MILETA (ŠIBENIK)
263
0
BIANKA ŽGANEC (GLOBUS)
109
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
224
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
49
0
LAURA LISAC (DELTA)
284
0
LUCIJA MILETA (ŠIBENIK)
109
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
49
0
LAURA LISAC (DELTA)
212
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
284
0
LUCIJA MILETA (ŠIBENIK)
212
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. LAURA LISAC, Delta
2. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA
3. KLARA STANUŠIĆ, SPORTSLIFE
3. ALESSIA ČEKADA, OPATIJA
Kumite - Ml. kadetkinje -50 (C10)
102
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
75
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
102
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
182
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
247
0
MARINA POSSI (CBSPULA)
75
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
276
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
267
0
TAMARA TOMAŠEK (GLOBUS)
293
ANTONELA ANĐELIĆ (HR.DRAG)
182
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
75
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
276
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
293
0
ANTONELA ANĐELIĆ (HR.DRAG)
182
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
276
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
293
0
ANTONELA ANĐELIĆ (HR.DRAG)
267
0
TAMARA TOMAŠEK (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. TIHANA ŠULEK, SUSEDGRAD
3. MAJA KOZLINGER, Virovitica
3. ANTONELA ANĐELIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kumite - Ml. kadetkinje -55 (C11)
234
0
JANA BUDINŠĆAK (JASTREB)
326
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
179
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
234
0
JANA BUDINŠĆAK (JASTREB)
326
INGRID KOCANJER (KA 1969)
160
0
PATRICIJA VEGEL (BREGANA)
116
0
MATEA BRKOVIĆ (KGB)
237
LUCIJA HODAK (JASTREB)
179
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
326
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
160
0
PATRICIJA VEGEL (BREGANA)
237
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
179
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
160
0
PATRICIJA VEGEL (BREGANA)
237
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
116
0
MATEA BRKOVIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. NATALI BADJUK, Kastav
2. PATRICIJA VEGEL, Bregana
3. INGRID KOCANJER, Karlovac 1969
3. LUCIJA HODAK, JASTREB
Kumite - Ml. kadetkinje +55 (C12)
82
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
250
SARA BLAŽEVIĆ (VIROVTC)
82
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
117
NIKA BARIŠEC (KGB)
2
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
150
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
250
0
SARA BLAŽEVIĆ (VIROVTC)
82
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
117
0
NIKA BARIŠEC (KGB)
150
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
250
0
SARA BLAŽEVIĆ (VIROVTC)
117
0
NIKA BARIŠEC (KGB)
150
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. SARA BLAŽEVIĆ, Virovitica
2. NIKA BARIŠEC, Mladost
3. IVA MICULINIĆ, KK Grobničan
3. PAULA ŠOGORIĆ, SAMOBOR