Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
13. Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
305
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
22
0
FRAN TESKERA (KA 1969)
130
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
305
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
130
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
2. JAKOV ŠIMUNIĆ, SUSEDGRAD
3. FRAN TESKERA, Karlovac 1969
3. ----
Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )
254
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
302
0
LEON MARINČIĆ (JASTREB)
254
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
123
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
302
0
LEON MARINČIĆ (JASTREB)
24
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
265
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
122
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
185
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
123
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
302
0
LEON MARINČIĆ (JASTREB)
265
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
185
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
123
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
265
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
185
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
122
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
Osvajači medalja
1. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
2. GABRIJEL MATIJAŠIĆ, Koprivnica
3. ROBERT GLAVAŠ, Tigar Sisak
3. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
36
0
MATIJA PEREŠKO (KA 1969)
311
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
311
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
148
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
149
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
148
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
113
0
IVAN MUŽEVIĆ (KK KIK)
20
0
DORIAN MAODUŠ (KA 1969)
133
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
36
0
MATIJA PEREŠKO (KA 1969)
311
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
290
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
261
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
325
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
111
0
ANTE DOLIĆ (KK KIK)
31
0
LUKA BASAR (KA 1969)
192
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
148
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
20
0
DORIAN MAODUŠ (KA 1969)
133
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
311
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
290
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
325
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
31
0
LUKA BASAR (KA 1969)
192
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
148
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
133
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
290
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
192
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
133
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
192
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
31
LUKA BASAR (KA 1969)
290
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
31
0
LUKA BASAR (KA 1969)
Osvajači medalja
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. MATEJ VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. JAKOV KUPINA, JASTREB
Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )
37
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
206
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
37
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
214
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
206
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
304
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
260
FRAN ŠIMUNIĆ (KKHZG)
214
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
206
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
304
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
260
0
FRAN ŠIMUNIĆ (KKHZG)
214
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
304
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
260
FRAN ŠIMUNIĆ (KKHZG)
Osvajači medalja
1. STIPE RUKAVINA, JASTREB
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
3. FRAN ŠIMUNIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
182
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
207
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
182
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
131
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
296
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
182
0
MATEJ BAN (KRK CRO)
207
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
174
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
131
MARIO RADOŠ (VGORICA)
259
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
186
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
227
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
146
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
177
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
296
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
207
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
174
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
131
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
186
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
227
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
146
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
177
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
296
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
131
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
227
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
177
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
296
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
227
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
186
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
177
0
GABRIJEL BAJČIĆ (KRK CRO)
186
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. TIBOR KOVAČIĆ, VARAŽDIN
2. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
3. MARIO RADOŠ, VELIKA GORICA
3. BRUNO BRNJAKOVIĆ, KRK CROATIA