Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
13. Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -40 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice +44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
266
0
EMA SOKOLIĆ (KARATE)
306
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
266
0
EMA SOKOLIĆ (KARATE)
166
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
306
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
222
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
30
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
128
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
166
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
306
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
30
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
128
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
166
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
128
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
30
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. RUŽICA PAVIĆ, SUSEDGRAD
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )
263
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
286
0
ELLA BJELANOVIĆ (JASTREB)
199
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
286
0
ELLA BJELANOVIĆ (JASTREB)
199
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. ELLA BJELANOVIĆ, JASTREB
3. LUCIJA PEROVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. ----
Kumite - Učenice -40 (UČ-Ž (10,11 g.) )
126
0
KIARA BRSTILO (VGORICA)
273
0
EMILI BETI (GLOBUS)
322
VALENTINČIĆ KARLA (VGORICA)
273
0
EMILI BETI (GLOBUS)
322
0
VALENTINČIĆ KARLA (VGORICA)
Osvajači medalja
1. EMILI BETI, GLOBUS Čakovec
2. VALENTINČIĆ KARLA, VELIKA GORICA
3. KIARA BRSTILO, VELIKA GORICA
3. ----
Kumite - Učenice -44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
121
0
EMA NOVAK (VGORICA)
158
0
IVA POFUK (IVANEC)
121
0
EMA NOVAK (VGORICA)
224
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
158
IVA POFUK (IVANEC)
221
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
39
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
224
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
158
0
IVA POFUK (IVANEC)
221
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
39
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
224
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
39
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
221
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
Osvajači medalja
1. LEONA GULIJA, VARAŽDIN
2. PAOLA BITUNJAC, Karlovac 1969
3. IVA POFUK, IVANEC
3. LANA PAVLAKOVIĆ, IVANEC
Kumite - Učenice +44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
189
0
LORENA CRNOGORAC (HR.DRAG)
63
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
189
0
LORENA CRNOGORAC (HR.DRAG)
251
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
63
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
212
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
27
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
211
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
66
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
251
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
63
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
27
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
66
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
251
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
27
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
66
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
211
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969
3. LORENA CRNOGORAC, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. MELANI MAGDIĆ, IVANEC