Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
13. Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. kadeti -36 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -45 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -52 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -36 (MKAD-M (12,13 g.) )
299
0
SVEN PETRUNIĆ (JASTREB)
272
0
MATEO ČOP (VIROVTC)
312
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
299
0
SVEN PETRUNIĆ (JASTREB)
272
MATEO ČOP (VIROVTC)
319
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
300
0
TIN PETRUNIĆ (JASTREB)
124
IVAN IVELJ (VGORICA)
312
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
272
0
MATEO ČOP (VIROVTC)
319
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
124
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
312
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
319
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
124
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
300
0
TIN PETRUNIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
2. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
3. MATEO ČOP, Virovitica
3. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
38
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
134
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
134
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
105
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
147
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
38
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
150
0
ANTONIO MIJACEK (KGB)
193
0
JAKOV SILADI (LOTOS)
332
LUKA BASAR (KA 1969)
134
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
147
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
193
0
JAKOV SILADI (LOTOS)
332
0
LUKA BASAR (KA 1969)
147
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
193
0
JAKOV SILADI (LOTOS)
332
0
LUKA BASAR (KA 1969)
150
0
ANTONIO MIJACEK (KGB)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost
2. JAKOV SILADI, LOTOS ZAGREB
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
3. LUKA BASAR, Karlovac 1969
Kumite - Ml. kadeti -45 (MKAD-M (12,13 g.) )
301
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
301
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
32
LUKA STEKOVIĆ (KA 1969)
132
MARIO RADOŠ (VGORICA)
151
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
344
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
301
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
32
0
LUKA STEKOVIĆ (KA 1969)
132
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
344
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
32
0
LUKA STEKOVIĆ (KA 1969)
132
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
344
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. MARIO RADOŠ, VELIKA GORICA
2. LUKA STEKOVIĆ, Karlovac 1969
3. STIPE RUKAVINA, JASTREB
3. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )
258
0
ANTONIO POPOVIĆ (KKHZG)
140
0
JOSIP VLAHINIĆ (VGORICA)
258
0
ANTONIO POPOVIĆ (KKHZG)
163
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
140
JOSIP VLAHINIĆ (VGORICA)
247
KARLO TOMŠIĆ (VOL2013)
170
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
163
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
140
0
JOSIP VLAHINIĆ (VGORICA)
247
0
KARLO TOMŠIĆ (VOL2013)
170
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
163
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
170
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
247
KARLO TOMŠIĆ (VOL2013)
Osvajači medalja
1. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
2. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET
3. ANTONIO POPOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. KARLO TOMŠIĆ, VOLOSKO
Kumite - Ml. kadeti -52 (MKAD-M (12,13 g.) )
281
0
DOMINIK POZDERAC (JASTREB)
225
0
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
164
LOVRO LENAC (ZAMET)
281
0
DOMINIK POZDERAC (JASTREB)
164
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
Osvajači medalja
1. DOMINIK POZDERAC, JASTREB
2. LOVRO LENAC, ZAMET
3. DORIAN KALAJDŽIJA, VARAŽDIN
3. ----
Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )
59
0
ROKO TOMAC (DELTA)
45
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
59
0
ROKO TOMAC (DELTA)
119
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
292
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
45
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
204
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
228
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
320
MARKO ĆAĆIĆ (VGORICA)
119
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
45
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
204
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
320
0
MARKO ĆAĆIĆ (VGORICA)
119
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
204
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
320
0
MARKO ĆAĆIĆ (VGORICA)
228
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
Osvajači medalja
1. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
2. DOMINIK KUČAN, VELIKA GORICA
3. ROKO TOMAC, Delta
3. LOVRO ROZMAN, VARAŽDIN
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
294
0
LOVRO KOPAČ (JASTREB)
62
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
62
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
19
0
DINO PEREŠKO (KA 1969)
106
0
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
294
0
LOVRO KOPAČ (JASTREB)
62
LUKA ČIČAK (DELTA)
19
DINO PEREŠKO (KA 1969)
331
ALEN ZAGOREC (KK "VŽ")
12
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
184
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
340
LEON GOLJAK (10.DAN)
309
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
335
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
106
0
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
62
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
19
0
DINO PEREŠKO (KA 1969)
331
0
ALEN ZAGOREC (KK "VŽ")
12
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
340
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
309
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
335
0
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
106
0
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
19
0
DINO PEREŠKO (KA 1969)
12
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
309
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
106
0
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
309
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
335
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
12
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
335
0
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. VIKTOR FAGNJEN, RI CROATIA
3. LUKA ČIČAK, Delta
3. LUKA CIPRIĆ, Tigar Sisak