Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
13. Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
Bregana
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Metal - Jurdani
Mladost
OMEGA
OPATIJA
RI CROATIA
Ronin
SAMOBOR
SISAK
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Kadeti -57 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadeti -70 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Juniori -68 (JUN-M (16,17 g.) )
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
36
0
MATIJA PEREŠKO (KA 1969)
311
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
311
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
148
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
149
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
148
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
113
0
IVAN MUŽEVIĆ (KK KIK)
20
0
DORIAN MAODUŠ (KA 1969)
133
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
36
0
MATIJA PEREŠKO (KA 1969)
311
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
290
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
261
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
325
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
111
0
ANTE DOLIĆ (KK KIK)
31
0
LUKA BASAR (KA 1969)
192
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
148
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
20
0
DORIAN MAODUŠ (KA 1969)
133
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
311
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
290
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
325
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
31
0
LUKA BASAR (KA 1969)
192
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
148
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
133
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
290
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
192
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
133
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
192
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
31
LUKA BASAR (KA 1969)
290
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
31
0
LUKA BASAR (KA 1969)
Osvajači medalja
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. MATEJ VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. JAKOV KUPINA, JASTREB