Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. Karlovac Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KUMITE TEAM-Učenici
KUMITE TEAM-Učenice
KUMITE TEAM-Mlađi kadeti
KUMITE TEAM-Mlađe kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
196
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
328
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
257
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
295
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
6
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
337
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
291
0
HUSEIN KARAHODŽIĆ (REGEN.)
68
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
328
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
295
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
293
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
25
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
481
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
68
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
32
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
337
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
32
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
Medalists
1. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
2. HRVOJE ŠULEK, SUSEDGRAD
3. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. ANDREJ POZDERAC, JASTREB