Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KUMITE TEAM-Učenici
KUMITE TEAM-Učenice
KUMITE TEAM-Mlađi kadeti
KUMITE TEAM-Mlađe kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -40 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice +44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
140
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
140
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
119
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
66
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
415
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
280
0
NINA ČAUŠEVIĆ (REGEN.)
69
VITA KUČAN (VGORICA)
131
MARE MILETA (ŠI 1066)
374
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
140
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
119
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
415
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
131
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
131
MARE MILETA (ŠI 1066)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
131
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )
253
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
227
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
253
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
251
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
227
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
479
0
NORA JUKIĆ (OKIT)
378
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
250
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
193
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
339
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
251
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
227
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
378
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
339
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
251
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
378
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
339
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
250
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
Kumite - Učenice -40 (UČ-Ž (10,11 g.) )
437
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
243
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
278
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
437
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
243
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
65
KATJA BRAICA (VGORICA)
439
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
278
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
243
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
65
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
439
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
278
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
65
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
439
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
Osvajači medalja
1. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
2. IMAN RUŽNIĆ, REGENERACIJA
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
Kumite - Učenice -44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
246
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
35
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
460
DORA HERNAUT (TEMPO)
35
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
460
0
DORA HERNAUT (TEMPO)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. DORA HERNAUT, Tempo
3. ZARA BURNIĆ, KRK CROATIA
3. ----
Kumite - Učenice +44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
16
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
270
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
351
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
270
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
351
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. SARA REKIĆ, REGENERACIJA
2. EMA BENCETIĆ, JASTREB
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. ----