Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KUMITE TEAM-Učenici
KUMITE TEAM-Učenice
KUMITE TEAM-Mlađi kadeti
KUMITE TEAM-Mlađe kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. kadeti -36 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -45 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -52 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -36 (MKAD-M (12,13 g.) )
40
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
197
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
40
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
305
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
197
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
26
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
354
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
118
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
305
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
197
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
354
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
118
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
305
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
118
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
354
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
Osvajači medalja
1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LUKA KATALINIĆ, Karlovac 1969
3. MATIJA VOLENIK, STIJENA
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
170
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
195
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
20
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
195
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
170
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
301
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
171
0
FRAN HOST (KASTAV)
296
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
169
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
195
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
301
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
171
0
FRAN HOST (KASTAV)
169
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
301
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
169
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
171
FRAN HOST (KASTAV)
Osvajači medalja
1. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
2. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. NIKO MATIJEVIĆ, Kastav
3. FRAN HOST, Kastav
Kumite - Ml. kadeti -45 (MKAD-M (12,13 g.) )
198
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
452
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
187
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
198
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
187
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
2. TEO CRNOGAJ, Mladost
3. ROBERT GLAVAŠ, Tigar Sisak
3. ----
Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )
387
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
346
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
348
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
467
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
387
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
348
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. MIŠEL PAĐAN, JASTREB
3. MARTIN BOGAT, TUŠKANAC
Kumite - Ml. kadeti -52 (MKAD-M (12,13 g.) )
432
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
27
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
380
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
432
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
27
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
127
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
494
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
12
ANDRO DESPOT (KA 1969)
380
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
27
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
127
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
12
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
380
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
127
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
12
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
494
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
Osvajači medalja
1. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
2. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA
3. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969
Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )
259
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
454
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
259
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
192
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
232
FILIP SUCHY (KKHZG)
424
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
232
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
168
0
ANTON HOST (KASTAV)
37
0
LUKA BASAR (KA 1969)
232
0
FILIP SUCHY (KKHZG)
192
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. ANTON HOST, Kastav
2. LUKA BASAR, Karlovac 1969
3. SUAD SADIKOVIĆ, REGENERACIJA
3. FILIP SUCHY, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
353
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
453
0
BORNA OVANIN (TIGAR)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
353
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
133
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
182
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
382
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
182
0
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
252
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
335
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
182
0
MATEJ VIDOVIĆ (KCŠ)
133
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec
3. MILE MATIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066