Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. Karlovac Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KUMITE TEAM-Učenici
KUMITE TEAM-Učenice
KUMITE TEAM-Mlađi kadeti
KUMITE TEAM-Mlađe kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -45 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -50 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje +55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
336
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
430
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
375
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
429
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
422
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
407
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
430
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
429
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
407
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
67
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
440
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
379
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
340
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
428
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
Medalists
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan