Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. Karlovac Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KUMITE TEAM-Učenici
KUMITE TEAM-Učenice
KUMITE TEAM-Mlađi kadeti
KUMITE TEAM-Mlađe kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje -47 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje -54 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje -47 (KAD-M (14,15 g.) )
174
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
484
0
NADIJA ROŽMAN (RADENCI)
Medalists
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. NADIJA ROŽMAN, RADENCI
3. ----
3. ----
Kumite - Kadetkinje -54 (KAD-M (14,15 g.) )
191
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
330
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
191
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
231
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
330
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
190
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
9
ANA SUDAC (KA 1969)
231
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
330
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
190
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
9
0
ANA SUDAC (KA 1969)
231
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
9
0
ANA SUDAC (KA 1969)
190
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
2. ANA SUDAC, Karlovac 1969
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. ENA GROZDIĆ, OPATIJA
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
173
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
173
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
206
LEONA HAUPERT (KKHZG)
111
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
173
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
343
LUCIJA HODAK (JASTREB)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
373
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
310
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
172
ADRIANA ROSS (KASTAV)
120
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
111
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
173
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
310
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
120
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
120
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
120
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
Medalists
1. LUCIJA HODAK, JASTREB
2. ADRIANA ROSS, Kastav
3. KATARINA ŽIVKOVIĆ, Kastav
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066