Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - mlađi učenici -26 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici -30 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici +38 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -40 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje +55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Kadeti -63 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
140
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
46
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
140
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
119
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
66
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
415
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
280
0
NINA ČAUŠEVIĆ (REGEN.)
69
VITA KUČAN (VGORICA)
131
MARE MILETA (ŠI 1066)
374
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
140
0
ANDREA RENJE (ŠI 1066)
119
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
415
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
131
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
66
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
374
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
131
MARE MILETA (ŠI 1066)
69
0
VITA KUČAN (VGORICA)
131
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066