Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
15. Karlovac Open
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽA/LETO
Kumite - cicibani +26 (CCB-M)
Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -36 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -52 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti +57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje +55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Kadeti -52 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadeti -57 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
Kumite tim - Učenici (KUMITE-T-UČ-M)
Kumite tim - Mlađi kadeti (KUMITE-T-MKAD-M)
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
10
ANA SUDAC (KA 1969)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
385
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
143
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
443
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
117
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
183
0
NENSI HUZJAK (KCŠ)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
395
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
121
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
10
0
ANA SUDAC (KA 1969)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
443
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
121
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
117
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
143
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
395
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
49
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
175
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
49
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
Dobitniki medalj
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. LEA VUKOJA, KK SOKOL
3. BRUNA CVITANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TEA OSTOJIĆ, Kastav