Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15.TRADICIONALNI MEĐUNARODNI TURNIR DELTA CUP 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
ml. učenici / boys (C)
ml. učenice / girls (D)
učenici / boys (E)
učenice / girls (F)
ml. kadeti / boys (G)
ml. kadetkinje / girls (J)
kadeti / cadets (K)
kadetkinje / cadets (L)
juniori /juniors (M)
juniorke / juniors (N)
ml. učenici / boys (A1)
ml. učenice / girls (B1)
učenici / boys (A2)
učenice / girls (B2)
ml. kadeti / boys (A3)
kadeti / cadets (A4)
kadetkinje / cadets (B4)
juniorke /juniors (B5)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje -47 kg (L1)
Kadetkinje -54 kg (L2)
Kadetkinje +54 kg (L3)
Kadetkinje -47 kg (L1)
192
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
248
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
Medalists
1. EMA ŽIVČIĆ, RIJEKA
2. FANIKA HLUBOCKI, LAV
3. ----
3. ----
Kadetkinje -54 kg (L2)
300
0
KLAUDIA VUKUSIC (KOSTRE)
202
0
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
194
0
ANA ALABER (LAV)
202
0
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
136
0
KLARA KOBETIĆ (KK MS)
300
0
KLAUDIA VUKUSIC (KOSTRE)
201
0
PETRA PERUŠKO (KASTAV)
397
0
RAHELA SANTINI (FORUM)
299
CARMEN IVOSEVIC (KOSTRE)
202
0
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
136
0
KLARA KOBETIĆ (KK MS)
201
0
PETRA PERUŠKO (KASTAV)
299
0
CARMEN IVOSEVIC (KOSTRE)
136
0
KLARA KOBETIĆ (KK MS)
201
0
PETRA PERUŠKO (KASTAV)
397
0
RAHELA SANTINI (FORUM)
299
0
CARMEN IVOSEVIC (KOSTRE)
Medalists
1. PETRA PERUŠKO, Kastav
2. KLARA KOBETIĆ, Mala Subotica
3. LUCIJA PERUŠKO, Kastav
3. RAHELA SANTINI, "Forum"
Kadetkinje +54 kg (L3)
16
MATEJA RUMPLIN (NEDELIS)
16
0
MATEJA RUMPLIN (NEDELIS)
339
0
IVA PEŠUT (GROBNIK)
17
0
ANA CIGLARIĆ (NEDELIS)
339
0
IVA PEŠUT (GROBNIK)
102
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
16
MATEJA RUMPLIN (NEDELIS)
277
LUCIJA RUŽAJ (GLOBUS)
396
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
180
MARINA BARAC (ZAMET)
41
LEONARDA SEP (KK PULA)
301
EMA VUKUSIC (KOSTRE)
339
0
IVA PEŠUT (GROBNIK)
102
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
16
0
MATEJA RUMPLIN (NEDELIS)
277
0
LUCIJA RUŽAJ (GLOBUS)
396
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
180
0
MARINA BARAC (ZAMET)
41
0
LEONARDA SEP (KK PULA)
301
0
EMA VUKUSIC (KOSTRE)
339
0
IVA PEŠUT (GROBNIK)
277
0
LUCIJA RUŽAJ (GLOBUS)
396
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
301
0
EMA VUKUSIC (KOSTRE)
277
0
LUCIJA RUŽAJ (GLOBUS)
301
0
EMA VUKUSIC (KOSTRE)
41
LEONARDA SEP (KK PULA)
41
0
LEONARDA SEP (KK PULA)
396
0
MIA ŠARIĆ HORVAT (NEDELIS)
Medalists
1. LUCIJA RUŽAJ, GLOBUS Čakovec
2. EMA VUKUSIC, KOSTRENA
3. MATEJA RUMPLIN, NEDELIŠĆE
3. MIA ŠARIĆ HORVAT, NEDELIŠĆE