Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15.TRADICIONALNI MEĐUNARODNI TURNIR DELTA CUP 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
BUSHIDO
CBS PULA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
NEDELIŠĆE
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
POSTOJNA
Princ
Pula
RIJEKA
ROVINJ
SAMOBOR
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
UČKA
VELIKA GORICA
VIKTORIJA
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Učenice -44 kg (F4)
Učenice +44 kg (F5)
Ml. kadeti -36 kg (G1)
Ml. kadeti +57 kg (G7)
Ml. kadetkinje -45 kg (J2)
Kadeti -52 kg (K1)
Kadeti -57 kg (K2)
Kadeti -70 kg (K4)
Kadetkinje +54 kg (L3)
Juniori -61 kg (M2)
Juniori +76 kg (M5)
Juniorke -53 kg (N2)
Juniorke -59 kg (N3)
Juniorke +59 kg (N4)
7, 8, 9 god. (B1)
Ml. kadeti -36 kg (G1)
10
0
LUKA MIKOLAJ (NEDELIS)
172
0
EDON BYTYQI (ZAMET)
172
0
EDON BYTYQI (ZAMET)
186
0
ROKO MARČINA (FORUM)
10
0
LUKA MIKOLAJ (NEDELIS)
157
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
172
0
EDON BYTYQI (ZAMET)
286
0
IVOR BABIĆ (VGORICA)
186
0
ROKO MARČINA (FORUM)
146
0
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
164
BEIS MUSLJIU (FINIDA)
58
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
145
0
LUKAS JAŠIĆ (SENSEI)
173
MARKO NOVKOVIĆ (ZAMET)
171
0
KARLO VLAIĆ (ZAMET)
231
0
BRUNO BAŠIĆ (DRNIS)
156
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
157
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
172
0
EDON BYTYQI (ZAMET)
186
0
ROKO MARČINA (FORUM)
164
0
BEIS MUSLJIU (FINIDA)
58
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
173
0
MARKO NOVKOVIĆ (ZAMET)
231
0
BRUNO BAŠIĆ (DRNIS)
156
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
157
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
186
0
ROKO MARČINA (FORUM)
173
0
MARKO NOVKOVIĆ (ZAMET)
231
0
BRUNO BAŠIĆ (DRNIS)
157
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
231
0
BRUNO BAŠIĆ (DRNIS)
171
0
KARLO VLAIĆ (ZAMET)
156
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
156
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
173
0
MARKO NOVKOVIĆ (ZAMET)
Medalists
1. FRAN PETKOVIĆ, SPORTSLIFE
2. BRUNO BAŠIĆ, DRNIŠ
3. EDON BYTYQI, ZAMET
3. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE