Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
15.TRADICIONALNI MEĐUNARODNI TURNIR DELTA CUP 2013
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
BUSHIDO
CBS PULA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
NEDELIŠĆE
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
POSTOJNA
Princ
Pula
RIJEKA
ROVINJ
SAMOBOR
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
UČKA
VELIKA GORICA
VIKTORIJA
ZAMET
TEŽA/LETO
Ml. učenici -30 kg (C2)
Ml. učenici -34 kg (C3)
Učenici -30 kg (E1)
Učenici -38 kg (E3)
Učenici -42 kg (E4)
Učenici +46 kg (E6)
Ml. kadeti -36 kg (G1)
Ml. kadeti -48 kg (G4)
Ml. kadeti -52 kg (G5)
Ml. kadeti +57 kg (G7)
Ml. kadetkinje -40 kg (J1)
Kadeti -70 kg (K4)
Učenici -30 kg (E1)
79
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
142
0
SANDI ŠVIĆ (SENSEI)
79
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
81
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
6
0
DOMINIK PRELOŽNJAK (NEDELIS)
66
0
KRISTIJAN UGLJEŠIĆ (TAD )
81
NOA RUMENJAK (KK IPON)
79
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
281
0
DOMAGOJ BLAGOJEVIĆ (VGORICA)
142
SANDI ŠVIĆ (SENSEI)
7
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
280
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
271
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
80
IVAN PRELEC (KK IPON)
272
FILIP BALENT (GLOBUS)
66
0
KRISTIJAN UGLJEŠIĆ (TAD )
81
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
281
0
DOMAGOJ BLAGOJEVIĆ (VGORICA)
142
0
SANDI ŠVIĆ (SENSEI)
280
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
271
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
80
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
272
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
81
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
281
0
DOMAGOJ BLAGOJEVIĆ (VGORICA)
280
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
80
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
281
0
DOMAGOJ BLAGOJEVIĆ (VGORICA)
280
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
7
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
271
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
7
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
80
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
Dobitniki medalj
1. BORNA NOVAK, VELIKA GORICA
2. DOMAGOJ BLAGOJEVIĆ, VELIKA GORICA
3. FRAN VUKOMANOVIĆ, IPON ZAGREB
3. IVAN PRELEC, IPON ZAGREB