Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15.TRADICIONALNI MEĐUNARODNI TURNIR DELTA CUP 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
BUSHIDO
CBS PULA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
NEDELIŠĆE
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
POSTOJNA
Princ
Pula
RIJEKA
ROVINJ
SAMOBOR
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
UČKA
VELIKA GORICA
VIKTORIJA
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Ml. učenici -26 kg (C1)
Ml. učenici -30 kg (C2)
Ml. učenici -34 kg (C3)
Ml. učenici -38 kg (C4)
Ml. učenice -32 kg (D2)
Učenici -34 kg (E2)
Učenice -36 kg (F2)
7, 8, 9 god. (A1)
7, 8, 9 god. (A1)
47
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
244
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
244
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
43
0
STIPE BOKARICA (PRINCZG)
244
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
368
0
ADNAN PAŠAGIĆ (POSTOJN)
47
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
341
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
244
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
43
0
STIPE BOKARICA (PRINCZG)
313
0
ALEKS PRPIĆ (OPATIJA)
261
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
48
0
ANTONIO ŠIMIĆ (SKKU)
304
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
259
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
368
ADNAN PAŠAGIĆ (POSTOJN)
263
ADRIAN FAJFAR (GLOBUS)
49
0
NOEL BABIĆ (SKKU)
342
0
LEON BUZIK (DELTA)
258
FILIP BALENT (GLOBUS)
23
ARNES DŽAKULIĆ (POSTOJN)
262
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
50
0
LOVRO LAKOVIĆ (SKKU)
314
0
IAN FRISKIĆ (OPATIJA)
260
MATKO LEGEN (GLOBUS)
25
TARIK AHAČIĆ (POSTOJN)
264
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
341
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
244
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
43
0
STIPE BOKARICA (PRINCZG)
261
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
304
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
259
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
368
0
ADNAN PAŠAGIĆ (POSTOJN)
263
0
ADRIAN FAJFAR (GLOBUS)
49
0
NOEL BABIĆ (SKKU)
258
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
23
0
ARNES DŽAKULIĆ (POSTOJN)
262
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
314
0
IAN FRISKIĆ (OPATIJA)
260
0
MATKO LEGEN (GLOBUS)
25
0
TARIK AHAČIĆ (POSTOJN)
264
0
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
341
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
43
0
STIPE BOKARICA (PRINCZG)
304
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
368
0
ADNAN PAŠAGIĆ (POSTOJN)
258
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
262
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
314
0
IAN FRISKIĆ (OPATIJA)
264
0
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
341
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
368
0
ADNAN PAŠAGIĆ (POSTOJN)
262
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
264
0
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
341
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
262
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
23
ARNES DŽAKULIĆ (POSTOJN)
23
0
ARNES DŽAKULIĆ (POSTOJN)
258
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
258
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
264
0
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. MARKO ZBAŠNIK, Delta
2. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
3. TARIK ŽIŽAK, RIJEKA
3. ROKO ŠTOKIĆ, GLOBUS Čakovec