Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
15.TRADICIONALNI MEĐUNARODNI TURNIR DELTA CUP 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
BUSHIDO
CBS PULA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
NEDELIŠĆE
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
POSTOJNA
Princ
Pula
RIJEKA
ROVINJ
SAMOBOR
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
UČKA
VELIKA GORICA
VIKTORIJA
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Ml. učenici -30 kg (C2)
Ml. učenici -34 kg (C3)
Učenici -30 kg (E1)
Učenici -34 kg (E2)
Učenici -38 kg (E3)
Učenici -46 kg (E5)
Ml. kadeti -36 kg (G1)
Ml. kadeti -45 kg (G3)
Ml. kadeti -52 kg (G5)
Ml. kadetkinje +55 kg (J5)
Kadeti -52 kg (K1)
Kadetkinje +54 kg (L3)
Juniorke -53 kg (N2)
Juniorke +59 kg (N4)
Ml. kadeti -52 kg (G5)
296
MARKO ROSIC (KOSTRE)
296
0
MARKO ROSIC (KOSTRE)
149
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
12
0
MARKO SURLA PAVLOVIĆ (NEDELIS)
288
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
149
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
129
MORENO EMANUELLE PINTER (NOVIGRA)
296
MARKO ROSIC (KOSTRE)
86
0
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
340
0
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
210
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
158
FRAN ŠIROKI (SPRTSLF)
297
KARLO TURK (KOSTRE)
288
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
149
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
129
0
MORENO EMANUELLE PINTER (NOVIGRA)
296
0
MARKO ROSIC (KOSTRE)
86
0
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
210
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
158
0
FRAN ŠIROKI (SPRTSLF)
297
0
KARLO TURK (KOSTRE)
149
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
129
0
MORENO EMANUELLE PINTER (NOVIGRA)
210
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
297
0
KARLO TURK (KOSTRE)
129
0
MORENO EMANUELLE PINTER (NOVIGRA)
210
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
86
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
86
0
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
297
0
KARLO TURK (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. MORENO EMANUELLE PINTER, NOVIGRAD
2. BRUNO DREMPETIĆ, BUSHIDO
3. DANIJEL PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. KARLO TURK, KOSTRENA