Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15.TRADICIONALNI MEĐUNARODNI TURNIR DELTA CUP 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
9. ZMAJ RIJEKA
BUSHIDO
CBS PULA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
NEDELIŠĆE
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
POSTOJNA
Princ
Pula
RIJEKA
ROVINJ
SAMOBOR
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
UČKA
VELIKA GORICA
VIKTORIJA
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Ml. učenici -26 kg (C1)
Ml. učenici -34 kg (C3)
Ml. učenici +38 kg (C5)
Ml. učenice -32 kg (D2)
Učenici -30 kg (E1)
Učenici -34 kg (E2)
Učenici -38 kg (E3)
Učenici -46 kg (E5)
Učenice -32 kg (F1)
Učenice -36 kg (F2)
Učenice +44 kg (F5)
Ml. kadeti -41 kg (G2)
Ml. kadeti -45 kg (G3)
Ml. kadeti +57 kg (G7)
Ml. kadetkinje -40 kg (J1)
Ml. kadetkinje -45 kg (J2)
Kadeti -63 kg (K3)
Juniori -61 kg (M2)
Učenice -36 kg (F2)
92
0
MIA ROGIĆ (KGB)
383
0
KLARA RAČIĆ (9 ZMAJ )
92
0
MIA ROGIĆ (KGB)
163
0
LUANA ŠTIFANIĆ (FINIDA)
72
0
LEA VUKOJA (TAD )
92
0
MIA ROGIĆ (KGB)
383
KLARA RAČIĆ (9 ZMAJ )
163
LUANA ŠTIFANIĆ (FINIDA)
222
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
59
GRETA MIA ZORKO (STIJENA)
221
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
33
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
330
MARINA POSSI (CBSPULA)
72
0
LEA VUKOJA (TAD )
383
0
KLARA RAČIĆ (9 ZMAJ )
163
0
LUANA ŠTIFANIĆ (FINIDA)
222
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
59
0
GRETA MIA ZORKO (STIJENA)
221
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
33
0
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
330
0
MARINA POSSI (CBSPULA)
72
0
LEA VUKOJA (TAD )
163
0
LUANA ŠTIFANIĆ (FINIDA)
59
0
GRETA MIA ZORKO (STIJENA)
33
0
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
72
0
LEA VUKOJA (TAD )
33
0
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
330
MARINA POSSI (CBSPULA)
330
0
MARINA POSSI (CBSPULA)
59
0
GRETA MIA ZORKO (STIJENA)
Medalists
1. LEA VUKOJA, TAD RIJEKA
2. NUŠA HABJAN, POSTOJNA
3. LUANA ŠTIFANIĆ, FINIDA (POREČ)
3. GRETA MIA ZORKO, STIJENA