Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15.TRADICIONALNI MEĐUNARODNI TURNIR DELTA CUP 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
ml. učenici / boys (C)
ml. učenice / girls (D)
učenici / boys (E)
učenice / girls (F)
ml. kadeti / boys (G)
ml. kadetkinje / girls (J)
kadeti / cadets (K)
kadetkinje / cadets (L)
juniori /juniors (M)
juniorke / juniors (N)
ml. učenici / boys (A1)
ml. učenice / girls (B1)
učenici / boys (A2)
učenice / girls (B2)
ml. kadeti / boys (A3)
kadeti / cadets (A4)
kadetkinje / cadets (B4)
juniorke /juniors (B5)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Ml. učenici -26 kg (C1)
Ml. učenici -30 kg (C2)
Ml. učenici -34 kg (C3)
Ml. učenici -38 kg (C4)
Ml. učenici +38 kg (C5)
Ml. učenici -26 kg (C1)
78
BARTOL VUČKOV (KK IPON)
78
0
BARTOL VUČKOV (KK IPON)
54
0
NOVAK MILOŠEVIĆ (SKKU)
78
0
BARTOL VUČKOV (KK IPON)
306
0
ALMIR HODŽA (9 ZMAJ )
196
LEON PENDIĆ (VIKT)
54
NOVAK MILOŠEVIĆ (SKKU)
141
SANDI ŠVIĆ (SENSEI)
63
0
NINO DONADIĆ (TAD )
53
0
DOMINIK RABAK-VUKIĆ (SKKU)
140
LUKA LADAVAC (SENSEI)
305
PATRICK EREMIJA (9 ZMAJ )
206
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
78
0
BARTOL VUČKOV (KK IPON)
196
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
54
0
NOVAK MILOŠEVIĆ (SKKU)
141
0
SANDI ŠVIĆ (SENSEI)
53
0
DOMINIK RABAK-VUKIĆ (SKKU)
140
0
LUKA LADAVAC (SENSEI)
305
0
PATRICK EREMIJA (9 ZMAJ )
206
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
196
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
54
0
NOVAK MILOŠEVIĆ (SKKU)
140
0
LUKA LADAVAC (SENSEI)
305
0
PATRICK EREMIJA (9 ZMAJ )
196
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
140
0
LUKA LADAVAC (SENSEI)
53
DOMINIK RABAK-VUKIĆ (SKKU)
53
0
DOMINIK RABAK-VUKIĆ (SKKU)
305
0
PATRICK EREMIJA (9 ZMAJ )
Medalists
1. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
2. LUKA LADAVAC, KK "SENSEI" Pazin
3. BARTOL VUČKOV, IPON ZAGREB
3. PATRICK EREMIJA, 9. ZMAJ RIJEKA
Ml. učenici -30 kg (C2)
4
0
DOMINIK PRELOŽNJAK (NEDELIS)
243
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
243
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
328
0
KARLO BONAS (CBSPULA)
4
0
DOMINIK PRELOŽNJAK (NEDELIS)
354
0
LEON BUZIK (DELTA)
243
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
369
0
SANDI ŠVIĆ (SENSEI)
117
0
LUKA KOMADINA (VIKT)
328
0
KARLO BONAS (CBSPULA)
265
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
55
0
ELMAS BULIĆ (SKKU)
307
0
AMER HODŽA (9 ZMAJ )
266
FILIP BALENT (GLOBUS)
131
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
329
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
278
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
354
0
LEON BUZIK (DELTA)
243
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
328
0
KARLO BONAS (CBSPULA)
265
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
307
0
AMER HODŽA (9 ZMAJ )
266
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
131
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
278
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
354
0
LEON BUZIK (DELTA)
328
0
KARLO BONAS (CBSPULA)
266
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
131
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
354
0
LEON BUZIK (DELTA)
131
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
329
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
278
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
278
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
266
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
Medalists
1. DOMINIK MURKOVIĆ, Mala Subotica
2. LEON BUZIK, Delta
3. TARIK ŽIŽAK, RIJEKA
3. DOMINIK KUČAN, VELIKA GORICA
Ml. učenici -34 kg (C3)
268
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
150
0
NINO BELETIĆ (TAD )
150
0
NINO BELETIĆ (TAD )
5
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
5
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
355
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
115
VEDRAN ČOP (UCKA)
268
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
308
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
150
NINO BELETIĆ (TAD )
151
0
DOMINIK ETHEMI (TAD )
190
0
LOREN DOMBA (LAV)
334
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
114
TIN TADEJ (UCKA)
279
PATRIK KARNAS (VGORICA)
5
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
115
0
VEDRAN ČOP (UCKA)
308
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
150
0
NINO BELETIĆ (TAD )
151
0
DOMINIK ETHEMI (TAD )
334
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
114
0
TIN TADEJ (UCKA)
279
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
5
0
RENE RIHTAREC (NEDELIS)
308
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
151
0
DOMINIK ETHEMI (TAD )
279
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
308
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
279
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
114
TIN TADEJ (UCKA)
114
0
TIN TADEJ (UCKA)
151
0
DOMINIK ETHEMI (TAD )
Medalists
1. PATRIK KARNAS, VELIKA GORICA
2. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
3. RENE RIHTAREC, NEDELIŠĆE
3. DOMINIK ETHEMI, TAD RIJEKA
Ml. učenici -38 kg (C4)
162
0
ALEN BOSANAC (FINIDA)
370
0
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
162
0
ALEN BOSANAC (FINIDA)
270
0
LOVRO BALENT (GLOBUS)
370
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
245
0
VIKTOR FAGNJEN (ARGORIJ)
269
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
309
LUKA KATUŠA (9 ZMAJ )
270
0
LOVRO BALENT (GLOBUS)
370
0
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
245
0
VIKTOR FAGNJEN (ARGORIJ)
309
0
LUKA KATUŠA (9 ZMAJ )
270
0
LOVRO BALENT (GLOBUS)
309
0
LUKA KATUŠA (9 ZMAJ )
245
VIKTOR FAGNJEN (ARGORIJ)
Medalists
1. LUKA KATUŠA, 9. ZMAJ RIJEKA
2. LOVRO BALENT, GLOBUS Čakovec
3. ALEN BOSANAC, FINIDA (POREČ)
3. VIKTOR FAGNJEN, RIJEKA
Ml. učenici +38 kg (C5)
64
0
TONI GALIĆ (TAD )
121
0
ANTONIO STIPANOVIĆ (KRK CRO)
64
0
TONI GALIĆ (TAD )
373
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
121
ANTONIO STIPANOVIĆ (KRK CRO)
56
0
ANES VELAGIĆ (SKKU)
292
0
MATEO KOS (KOSTRE)
372
ADNAN PAŠAGIĆ (POSTOJN)
373
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
121
0
ANTONIO STIPANOVIĆ (KRK CRO)
292
0
MATEO KOS (KOSTRE)
372
0
ADNAN PAŠAGIĆ (POSTOJN)
373
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
292
0
MATEO KOS (KOSTRE)
56
0
ANES VELAGIĆ (SKKU)
372
0
ADNAN PAŠAGIĆ (POSTOJN)
Medalists
1. MIHAEL SIRC, Mala Subotica
2. MATEO KOS, KOSTRENA
3. ANTONIO STIPANOVIĆ, KRK CROATIA
3. ANES VELAGIĆ, SHOTOKAN UMAG