Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -34
290
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
290
0
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
243
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
184
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
4
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
290
0
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
91
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
243
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
212
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
75
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
119
FILIP GELJIĆ (VK)
357
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
184
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
290
0
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
91
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
243
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
212
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
75
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
119
0
FILIP GELJIĆ (VK)
357
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
184
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
243
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
212
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
357
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
184
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
212
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
75
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
357
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
75
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
Osvajači medalja
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
3. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA