Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
18. memorijalni karate kup Zagreb 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Učenice A
Kata - Učenice B
Kata - Učenice A
413
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
331
0
SARA FILIPOVIĆ (POLET)
413
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
151
0
LANA ĐORDIĆ (FOKUS)
413
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
292
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
331
SARA FILIPOVIĆ (POLET)
248
0
ANA ABRAMOVIĆ (ALFA)
151
0
LANA ĐORDIĆ (FOKUS)
463
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
440
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
160
0
TEA BULJAN (FOKUS)
250
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
367
EVA HERNAUT (TEMPO)
260
SARA JUZBAŠIĆ (TIGAR)
292
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
331
0
SARA FILIPOVIĆ (POLET)
151
0
LANA ĐORDIĆ (FOKUS)
463
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
160
0
TEA BULJAN (FOKUS)
250
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
367
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
260
0
SARA JUZBAŠIĆ (TIGAR)
292
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
151
0
LANA ĐORDIĆ (FOKUS)
160
0
TEA BULJAN (FOKUS)
260
0
SARA JUZBAŠIĆ (TIGAR)
292
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
160
0
TEA BULJAN (FOKUS)
250
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
440
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
260
0
SARA JUZBAŠIĆ (TIGAR)
440
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
Osvajači medalja
1. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
2. TEA BULJAN, FOKUS
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. JANA ČEBOHIN, OMEGA
Kata - Učenice B
247
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
330
0
TARA ĐUDARIĆ (POLET)
247
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
422
0
MELANIE HLUPIĆ (OMEGA)
330
0
TARA ĐUDARIĆ (POLET)
373
0
VLATKA SLIJEPČEVIĆ (TEMPO)
438
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
416
0
ELLA SPIVAK (OMEGA)
283
0
LUCIJA VARAT (333CR)
472
0
MARTA GRIZELJ (FOKUS)
422
0
MELANIE HLUPIĆ (OMEGA)
330
0
TARA ĐUDARIĆ (POLET)
416
0
ELLA SPIVAK (OMEGA)
283
0
LUCIJA VARAT (333CR)
422
0
MELANIE HLUPIĆ (OMEGA)
416
0
ELLA SPIVAK (OMEGA)
283
0
LUCIJA VARAT (333CR)
438
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
Osvajači medalja
1. MELANIE HLUPIĆ, OMEGA
2. ELLA SPIVAK, OMEGA
3. ANA PENTEK, ŠIBENIK
3. LUCIJA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR