Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
19. Karate Darfest
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽA/LETO
Kumite - Ml. učenici (U10) -34
Kumite - Učenici (U12) -34
Kumite - Učenice (U12) -44
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
Kumite - Juniori (U18) +76
Kata - Učenice (2008.) - S
Kata - Ml. kadetkinje (2007.) - S
Kata - Ml. kadetkinje (2006.) - S
Kata - Juniorke
Kata - Ml. Seniori služ. (U21)
Kumite - Ml. učenici (U10) -34
179
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
190
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
179
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
151
0
JAN CANJAR (KA 1969)
382
0
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
190
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
395
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
115
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
198
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
151
0
JAN CANJAR (KA 1969)
190
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
395
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
198
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
151
0
JAN CANJAR (KA 1969)
395
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
198
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
115
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
Dobitniki medalj
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. MISLAV SPAJIĆ, Virovitica
3. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
3. MARIN VUĐAN, IVANEC
Kumite - Učenici (U12) -34
105
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
152
0
JAN CANJAR (KA 1969)
105
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
374
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
290
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
152
0
JAN CANJAR (KA 1969)
253
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
189
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
196
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
374
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
152
0
JAN CANJAR (KA 1969)
253
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
196
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
374
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
253
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
196
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
189
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
Dobitniki medalj
1. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
2. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
3. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Učenice (U12) -44
366
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
366
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
133
0
PETRA IVEZIĆ (DARDA)
264
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
370
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
184
0
DORA HAS (0354451)
285
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
366
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
264
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
184
0
DORA HAS (0354451)
285
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
264
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
184
0
DORA HAS (0354451)
285
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
370
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
Dobitniki medalj
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DORA HAS, Slavonski Brod
3. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
258
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
368
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
265
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
258
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
368
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
307
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
177
0
ANA LUJIĆ (0354451)
284
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
265
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
368
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
177
0
ANA LUJIĆ (0354451)
284
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
265
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
177
0
ANA LUJIĆ (0354451)
284
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
307
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
Dobitniki medalj
1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
2. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. NADA MRKONJA, Max Ivankovo
Kumite - Juniori (U18) +76
191
0
LUKA BIRAČ (0354451)
144
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
195
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
255
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
191
0
LUKA BIRAČ (0354451)
255
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
Dobitniki medalj
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod
3. PAVLE RADENIĆ, Virovitica
3. AUGUSTIN MOŠKUN, Karlovac 1969
Kata - Učenice (2008.) - S
337
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
98
0
LUCIJA MIKLIČANIN (VUKOVAR)
337
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
129
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
341
0
NINA DOMOVIĆ (KK PTČ)
185
0
DORA HAS (0354451)
129
LAURA ERAK (VIROVTC)
432
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
337
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
98
LUCIJA MIKLIČANIN (VUKOVAR)
433
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
287
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
57
DORA POTKOVAC (KAO)
434
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
249
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
185
0
DORA HAS (0354451)
129
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
432
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
98
0
LUCIJA MIKLIČANIN (VUKOVAR)
433
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
57
0
DORA POTKOVAC (KAO)
434
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
249
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
129
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
432
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
433
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
249
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
432
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
249
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
434
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
433
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
434
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
Dobitniki medalj
1. ANA DRUŽINEC, OMEGA
2. EMA TOMIĆ, Vukovar`91
3. LAURA ERAK, Virovitica
3. EMRA SUBAŠIĆ, OMEGA
Kata - Ml. kadetkinje (2007.) - S
82
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
186
0
KARLA JURIĆ (0354451)
428
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
82
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
186
KARLA JURIĆ (0354451)
429
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
217
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
73
LANA POTURICA (KKNG)
428
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
186
0
KARLA JURIĆ (0354451)
217
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
73
0
LANA POTURICA (KKNG)
428
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
217
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
73
0
LANA POTURICA (KKNG)
429
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
Dobitniki medalj
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol
2. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. KARLA JURIĆ, Slavonski Brod
3. EMRA SUBAŠIĆ, OMEGA
Kata - Ml. kadetkinje (2006.) - S
17
LUCIJA VARAT (333CR)
451
0
JOSIPA VARGEK (BELIMAN)
17
0
LUCIJA VARAT (333CR)
224
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
183
ANA LUJIĆ (0354451)
16
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
342
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
17
0
LUCIJA VARAT (333CR)
224
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
183
0
ANA LUJIĆ (0354451)
342
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
224
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
183
0
ANA LUJIĆ (0354451)
342
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
Dobitniki medalj
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol
2. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
3. LUCIJA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LEONA HUSTIĆ, Pitomača
Kata - Juniorke
11
LEA JENIĆEK (333CR)
95
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
11
0
LEA JENIĆEK (333CR)
187
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
96
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
12
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
11
0
LEA JENIĆEK (333CR)
187
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
96
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
12
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
187
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
12
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
96
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
Dobitniki medalj
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. LEA ŽARKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. EMA ŠTALMAJER, Vukovar`91
Kata - Ml. Seniori služ. (U21)
188
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
5
0
FRAN GRGIĆ (333CR)
375
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
18
0
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
188
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
18
0
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
Dobitniki medalj
1. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. MATIJA IVAN VOLŠANSKI, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. FRAN GRGIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo