Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Ml. učenice (2010.) -S
Kata - Učenici (2008.) - S
Kata - Učenice (2009.) - S
Kata - Ml. kadeti (2007.) - S
Kata - Ml. kadetkinje (2007.) - S
Kata - Ml. kadetkinje (2006.) - S
Kata - Ml. učenice (2010.) -S
330
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
339
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
379
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
330
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
339
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
213
0
EMA ALŠIĆ (SOKOLHR)
170
0
MIHAELA PTIČAR (HR.DRAG)
331
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
379
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
339
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
213
0
EMA ALŠIĆ (SOKOLHR)
331
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
379
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
213
0
EMA ALŠIĆ (SOKOLHR)
331
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
170
0
MIHAELA PTIČAR (HR.DRAG)
Medalists
1. LUCIJA LONČAR, TRNJE
2. EMA ALŠIĆ, Hrvatski Sokol
3. FRANKA MAKVIĆ, Pitomača
3. MIHAELA PTIČAR, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kata - Učenici (2008.) - S
327
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
215
0
FRAN SELIGMAN (SOKOLHR)
130
LOVRO ERAK (VIROVTC)
215
0
FRAN SELIGMAN (SOKOLHR)
130
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
Medalists
1. FRAN SELIGMAN, Hrvatski Sokol
2. LOVRO ERAK, Virovitica
3. FRAN JAKLENEC, SAMOBOR
3. ----
Kata - Učenice (2009.) - S
381
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
381
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
424
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
381
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
35
0
JOHANA WEBEROVÁ (SKBU)
329
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
424
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
31
0
ANETA BARVOVÁ (SKBU)
407
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
248
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
37
0
KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ (SKBU)
338
EMA DRAVEC (KK PTČ)
214
EMA ALŠIĆ (SOKOLHR)
336
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
381
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
329
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
424
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
407
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
37
0
KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ (SKBU)
338
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
214
0
EMA ALŠIĆ (SOKOLHR)
336
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
329
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
424
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
37
0
KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ (SKBU)
336
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
329
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
37
0
KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ (SKBU)
338
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
248
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
336
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
338
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
Medalists
1. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
2. KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ, Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
3. TALIJA ČOLAK, OMEGA
3. ENA RAJKOVIĆ, KK VITEZ
Kata - Ml. kadeti (2007.) - S
216
0
FRAN SELIGMAN (SOKOLHR)
326
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
221
PLAVETIĆ MARIN (KCŠ)
216
0
FRAN SELIGMAN (SOKOLHR)
221
0
PLAVETIĆ MARIN (KCŠ)
Medalists
1. FRAN SELIGMAN, Hrvatski Sokol
2. PLAVETIĆ MARIN, CENTAR ŠENKOVEC
3. LUKA LUČIĆ, SAMOBOR
3. ----
Kata - Ml. kadetkinje (2007.) - S
82
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
186
0
KARLA JURIĆ (0354451)
428
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
82
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
186
KARLA JURIĆ (0354451)
429
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
217
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
73
LANA POTURICA (KKNG)
428
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
186
0
KARLA JURIĆ (0354451)
217
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
73
0
LANA POTURICA (KKNG)
428
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
217
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
73
0
LANA POTURICA (KKNG)
429
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol
2. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. KARLA JURIĆ, Slavonski Brod
3. EMRA SUBAŠIĆ, OMEGA
Kata - Ml. kadetkinje (2006.) - S
17
LUCIJA VARAT (333CR)
451
0
JOSIPA VARGEK (BELIMAN)
17
0
LUCIJA VARAT (333CR)
224
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
183
ANA LUJIĆ (0354451)
16
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
342
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
17
0
LUCIJA VARAT (333CR)
224
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
183
0
ANA LUJIĆ (0354451)
342
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
224
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
183
0
ANA LUJIĆ (0354451)
342
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol
2. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
3. LUCIJA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LEONA HUSTIĆ, Pitomača