Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
19. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici (U10) -26
Kumite - Ml. učenici (U10) -30
Kumite - Ml. učenici (U10) +36
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
Kumite - Ml. učenice (U10) -32
Kumite - Ml. učenice (U10) +36
Kumite - Učenici (U12) -30
Kumite - Učenici (U12) -34
Kumite - Učenici (U12) +46
Kumite - Učenice (U12) +44
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
Kata - Ml. učenici (2011.) - 8,9 kyu
Kata - Ml. učenici (2010.) -S
Kata - Ml. učenice (2010.) - 8,9 kyu
Kata - Ml. učenice (2010.) - 7,6 kyu
Kata - Učenici (2009.) - S
Kata - Ml. kadeti (2007.) - 7,6 kyu
Kata - Ml. kadetkinje (2007.) - S
Kumite - Ml. učenici (U10) -26
165
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
389
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
148
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
103
0
DAVID DUŽIĆ (TIGAR)
165
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
148
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
2. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969
3. TINO PANIĆ, GLOBUS Čakovec
3. DAVID DUŽIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Ml. učenici (U10) -30
168
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
371
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
347
0
VITO RADELIĆ (PODRSOK)
168
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
371
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
250
0
SANDRO KEĆ (333CR)
110
0
MIHAEL ŠTAJCER (TIGAR)
163
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
347
0
VITO RADELIĆ (PODRSOK)
371
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
250
0
SANDRO KEĆ (333CR)
163
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
347
0
VITO RADELIĆ (PODRSOK)
163
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
250
SANDRO KEĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. VITO RADELIĆ, PODRAVSKI SOKOL
2. PATRICK BLAŽEVIĆ, Karlovac 1969
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. SANDRO KEĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kumite - Ml. učenici (U10) +36
62
BARTOL KLANAC (KAO)
131
0
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
62
0
BARTOL KLANAC (KAO)
274
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
363
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
141
LUKA MANDIĆ (KAO)
62
0
BARTOL KLANAC (KAO)
274
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
363
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
141
0
LUKA MANDIĆ (KAO)
274
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
141
0
LUKA MANDIĆ (KAO)
363
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. LUKA MANDIĆ, Karate Akademija Osijek
3. BARTOL KLANAC, Karate Akademija Osijek
3. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
234
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
97
0
KATJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
234
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
111
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
97
KATJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
233
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
104
0
MAJDA LOVRANIĆ (TIGAR)
107
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
111
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
97
0
KATJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
233
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
107
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
111
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
233
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
107
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
104
0
MAJDA LOVRANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ROZA JELČIĆ, Tigar Sisak
2. TINA OKOVIĆ, Mladost
3. DORA VALENTIĆ, Mladost
3. LUCIJA FERČIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Ml. učenice (U10) -32
180
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
109
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
180
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
154
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
109
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
138
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
240
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
154
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
109
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
138
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
240
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
154
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
240
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
138
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost
2. LOLA KURTAGIĆ, Karlovac 1969
3. LUCIJA RAFAJ, KRK CROATIA
3. MARIA KNEŽEVIĆ, Virovitica
Kumite - Ml. učenice (U10) +36
178
0
AURORA BARBALIĆ (KRK CRO)
102
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
364
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
102
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
364
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA
2. PETRA BOBINAC, Tigar Sisak
3. AURORA BARBALIĆ, KRK CROATIA
3. ----
Kumite - Učenici (U12) -30
222
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
166
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
166
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
245
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
222
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
26
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
169
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
108
0
NOA BAIUTTI (TIGAR)
229
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
166
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
26
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
169
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
229
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
26
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
229
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
169
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
Osvajači medalja
1. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
2. DOMAGOJ JAGAR, Mladost
3. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
Kumite - Učenici (U12) -34
105
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
152
0
JAN CANJAR (KA 1969)
105
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
374
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
290
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
152
0
JAN CANJAR (KA 1969)
253
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
189
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
196
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
374
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
152
0
JAN CANJAR (KA 1969)
253
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
196
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
374
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
253
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
196
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
189
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
2. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
3. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Učenici (U12) +46
146
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
146
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
356
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
230
0
MATEJ SUHINA (KGB)
200
0
MIHAEL KRIŽETIĆ (SAMOBOR)
356
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
146
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
59
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
140
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
362
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
159
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
303
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
230
0
MATEJ SUHINA (KGB)
356
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
146
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
59
0
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
140
0
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
362
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
159
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
303
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
356
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
59
0
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
362
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
303
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
59
0
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
303
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
159
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
362
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
159
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
Osvajači medalja
1. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo
2. MIHAEL MIKOLIN, Karate Akademija Osijek
3. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
Kumite - Učenice (U12) +44
182
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
155
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
227
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
182
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
174
0
MARTA PRELOŠČAN (TIGAR)
155
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
360
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
286
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
309
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
227
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
155
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
360
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
309
0
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
227
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
360
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
309
0
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
286
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
Osvajači medalja
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. MARIJA ZRNIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. KATARINA SKENDEROVIĆ, STUDENT
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
83
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
266
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
294
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
266
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
294
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. ----
Kata - Ml. učenici (2011.) - 8,9 kyu
74
0
MATIJA ĆERANIĆ (KKNG)
210
0
JOSIP VUKOVIĆ (KONDURA)
210
0
JOSIP VUKOVIĆ (KONDURA)
437
0
EMANUEL STANEŠIĆ (DURDEVA)
74
0
MATIJA ĆERANIĆ (KKNG)
67
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
320
0
FILIP ŽGELA (MAXIVK)
378
0
LOVRE ŽURA (TRNJE)
383
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
210
0
JOSIP VUKOVIĆ (KONDURA)
67
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
378
0
LOVRE ŽURA (TRNJE)
383
0
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
67
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
378
0
LOVRE ŽURA (TRNJE)
320
FILIP ŽGELA (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
2. LOVRE ŽURA, TRNJE
3. JOSIP VUKOVIĆ, Kondura Sisak
3. FILIP ŽGELA, Max Ivankovo
Kata - Ml. učenici (2010.) -S
173
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
70
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
220
0
DAVID FAIĆ (KCŠ)
173
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
70
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
75
0
ROKO SAMAC (KKNG)
100
0
MARIN SUČIĆ (VUKOVAR)
380
0
ANTE ŽURA (TRNJE)
94
0
BONO BEZJAK (VUKOVAR)
220
0
DAVID FAIĆ (KCŠ)
70
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
75
0
ROKO SAMAC (KKNG)
94
0
BONO BEZJAK (VUKOVAR)
220
0
DAVID FAIĆ (KCŠ)
94
0
BONO BEZJAK (VUKOVAR)
75
0
ROKO SAMAC (KKNG)
380
0
ANTE ŽURA (TRNJE)
Osvajači medalja
1. DAVID FAIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. BONO BEZJAK, Vukovar`91
3. FRANO LOVRIĆ, Nova Gradiška
3. ROKO SAMAC, Nova Gradiška
Kata - Ml. učenice (2010.) - 8,9 kyu
44
0
ESTHER PAVIČIĆ (333CR)
86
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. PAULA KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
2. ESTHER PAVIČIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
3. ----
Kata - Ml. učenice (2010.) - 7,6 kyu
66
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
318
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
81
LANA FLEKAČ (TIGAR)
66
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
81
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LANA FLEKAČ, Tigar Sisak
2. KARLA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. LARA ŽGELA, Max Ivankovo
3. ----
Kata - Učenici (2009.) - S
172
DAVID MAKAR (TIGAR)
55
0
MATEO FODER (IVANEC)
41
0
TOMÁŠ KUČERA (SKBU)
172
DAVID MAKAR (TIGAR)
325
PATRIK PELD (SAMOBOR)
39
PETR DOPITA (SKBU)
41
0
TOMÁŠ KUČERA (SKBU)
172
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
325
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
39
0
PETR DOPITA (SKBU)
41
0
TOMÁŠ KUČERA (SKBU)
325
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
39
PETR DOPITA (SKBU)
Osvajači medalja
1. TOMÁŠ KUČERA, Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
2. PATRIK PELD, SAMOBOR
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. PETR DOPITA, Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
Kata - Ml. kadeti (2007.) - 7,6 kyu
431
DAVID MAKAR (TIGAR)
335
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
455
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
431
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
455
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
Osvajači medalja
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
2. KARLO HALUDEK, KK KIK
3. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
3. ----
Kata - Ml. kadetkinje (2007.) - S
82
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
186
0
KARLA JURIĆ (0354451)
428
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
82
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
186
KARLA JURIĆ (0354451)
429
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
217
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
73
LANA POTURICA (KKNG)
428
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
186
0
KARLA JURIĆ (0354451)
217
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
73
0
LANA POTURICA (KKNG)
428
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
217
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
73
0
LANA POTURICA (KKNG)
429
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol
2. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. KARLA JURIĆ, Slavonski Brod
3. EMRA SUBAŠIĆ, OMEGA