Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
19. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Young boys (U10) -34
Kumite - Young boys (U10) -36
Kumite - Young girls (U10) -32
Kumite - Young girls (U10) +36
Kumite - Boys (U12) -42
Kumite - Girls (U12) +44
Kumite - Young boys (U10) -34
179
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
190
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
179
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
151
0
JAN CANJAR (KA 1969)
382
0
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
190
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
395
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
115
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
198
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
151
0
JAN CANJAR (KA 1969)
190
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
395
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
198
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
151
0
JAN CANJAR (KA 1969)
395
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
198
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
115
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
Medalists
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. MISLAV SPAJIĆ, Virovitica
3. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
3. MARIN VUĐAN, IVANEC
Kumite - Young boys (U10) -36
176
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
390
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
442
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
137
0
NEMANJA JERENIĆ (DARDA)
176
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
137
0
NEMANJA JERENIĆ (DARDA)
Medalists
1. AMAR ŠAHINOVIĆ, KRK CROATIA
2. NEMANJA JERENIĆ, Shotokan - Darda
3. DAVID BERMANEC, GLOBUS Čakovec
3. MARJANOVIĆ NIKOLA, ALFA
Kumite - Young girls (U10) -32
180
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
109
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
180
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
154
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
109
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
138
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
240
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
154
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
109
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
138
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
240
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
154
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
240
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
138
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost
2. LOLA KURTAGIĆ, Karlovac 1969
3. LUCIJA RAFAJ, KRK CROATIA
3. MARIA KNEŽEVIĆ, Virovitica
Kumite - Young girls (U10) +36
178
0
AURORA BARBALIĆ (KRK CRO)
102
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
364
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
102
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
364
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
Medalists
1. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA
2. PETRA BOBINAC, Tigar Sisak
3. AURORA BARBALIĆ, KRK CROATIA
3. ----
Kumite - Boys (U12) -42
42
0
TOMÁŠ KUČERA (SKBU)
181
0
LUKA OČKO (KRK CRO)
64
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
42
0
TOMÁŠ KUČERA (SKBU)
181
LUKA OČKO (KRK CRO)
201
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
40
0
PETR DOPITA (SKBU)
149
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
456
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
64
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
181
0
LUKA OČKO (KRK CRO)
201
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
149
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
64
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
149
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
201
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
456
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
Medalists
1. ERIK ĐULA, IVANEC
2. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. TOMÁŠ KUČERA, Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
3. LUKA KOS, SAMOBOR
Kumite - Girls (U12) +44
182
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
155
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
227
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
182
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
174
0
MARTA PRELOŠČAN (TIGAR)
155
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
360
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
286
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
309
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
227
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
155
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
360
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
309
0
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
227
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
360
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
309
0
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
286
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
Medalists
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. MARIJA ZRNIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. KATARINA SKENDEROVIĆ, STUDENT