Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
Kumite - Kadeti (U16) -52
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
Kumite - Juniorke (U18) -53
Kata - Cicibani (2012) - P
Kata - Ml. učenici (2011.) - 8,9 kyu
Kata - Učenice (2009.) - 7,6 kyu
Kata - Ml. kadeti (2006.) - S
Kata - Ml. kadetkinje (2007.) - 7,6 kyu
Kata - Kadeti
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
447
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
430
0
IVAN STRANJAK (KAO)
205
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
458
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
430
0
IVAN STRANJAK (KAO)
458
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. IVAN STRANJAK, Karate Akademija Osijek
3. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. ----
Kumite - Kadeti (U16) -52
116
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
448
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
273
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
206
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
116
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
273
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
Medalists
1. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. CHRIS MALČEC, Virovitica
3. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. ----
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
135
MELANI ČORNOK (DARDA)
135
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
29
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
135
MELANI ČORNOK (DARDA)
275
SARA NOVAK (GLOBUS)
292
DOROTEA MILAŠIN (ALFA)
29
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
211
MARTINA VRBANAC (KONDURA)
28
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
136
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
261
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
298
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
135
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
275
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
292
0
DOROTEA MILAŠIN (ALFA)
29
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
211
0
MARTINA VRBANAC (KONDURA)
28
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
136
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
298
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
275
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
29
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
28
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
298
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
275
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
298
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
136
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
28
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
136
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
Medalists
1. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
3. MELANI ČORNOK, Shotokan - Darda
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Juniorke (U18) -53
262
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
212
0
MARTINA VRBANAC (KONDURA)
276
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
120
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
212
0
MARTINA VRBANAC (KONDURA)
276
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
Medalists
1. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
2. MARTINA VRBANAC, Kondura Sisak
3. MAJA KOZLINGER, Virovitica
3. ----
Kata - Cicibani (2012) - P
209
0
JOSIP VUKOVIĆ (KONDURA)
69
0
FILIP KVAKIĆ (KKNG)
Medalists
1. JOSIP VUKOVIĆ, Kondura Sisak
2. FILIP KVAKIĆ, Nova Gradiška
3. ----
3. ----
Kata - Ml. učenici (2011.) - 8,9 kyu
74
0
MATIJA ĆERANIĆ (KKNG)
210
0
JOSIP VUKOVIĆ (KONDURA)
210
0
JOSIP VUKOVIĆ (KONDURA)
437
0
EMANUEL STANEŠIĆ (DURDEVA)
74
0
MATIJA ĆERANIĆ (KKNG)
67
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
320
0
FILIP ŽGELA (MAXIVK)
378
0
LOVRE ŽURA (TRNJE)
383
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
210
0
JOSIP VUKOVIĆ (KONDURA)
67
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
378
0
LOVRE ŽURA (TRNJE)
383
0
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
67
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
378
0
LOVRE ŽURA (TRNJE)
320
FILIP ŽGELA (MAXIVK)
Medalists
1. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
2. LOVRE ŽURA, TRNJE
3. JOSIP VUKOVIĆ, Kondura Sisak
3. FILIP ŽGELA, Max Ivankovo
Kata - Učenice (2009.) - 7,6 kyu
406
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
400
DORA KERKEZ (KONDURA)
406
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
319
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
376
0
IVANA CVETKOVIĆ (TEMPO)
454
DORA RABBI (BELIMAN)
400
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
406
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
376
0
IVANA CVETKOVIĆ (TEMPO)
454
0
DORA RABBI (BELIMAN)
400
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
376
0
IVANA CVETKOVIĆ (TEMPO)
454
0
DORA RABBI (BELIMAN)
319
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
Medalists
1. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
2. IVANA CVETKOVIĆ, Tempo
3. MARTA JAKOBFI, BELI MANASTIR 98
3. LARA ŽGELA, Max Ivankovo
Kata - Ml. kadeti (2006.) - S
410
0
LEON RABBI (BELIMAN)
203
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
412
OZREN MALINIĆ (BELIMAN)
203
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
412
0
OZREN MALINIĆ (BELIMAN)
Medalists
1. OZREN MALINIĆ, BELI MANASTIR 98
2. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. ----
3. ----
Kata - Ml. kadetkinje (2007.) - 7,6 kyu
208
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
387
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
13
LENA BRLETIĆ (333CR)
387
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
13
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
Medalists
1. LARA JURČEVIĆ, KK VITEZ
2. LENA BRLETIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
3. ----
Kata - Kadeti
452
0
OZREN MALINIĆ (BELIMAN)
99
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
425
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
99
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
452
0
OZREN MALINIĆ (BELIMAN)
346
0
DORIAN LEKIĆ (VITEZ)
204
BRUNO PAŠA (KONDURA)
418
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
413
0
ANTONIO GERDEŠIĆ (BELIMAN)
99
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
346
0
DORIAN LEKIĆ (VITEZ)
204
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
418
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
346
0
DORIAN LEKIĆ (VITEZ)
418
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
204
BRUNO PAŠA (KONDURA)
Medalists
1. TOMISLAV TKALČEC, Okinawa
2. DORIAN LEKIĆ, KK VITEZ
3. ILAJ MACURA, Vukovar`91
3. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak