Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Ml. učenici (2011.) - 8,9 kyu
Kata - Ml. učenici (2010.) -S
Kata - Ml. učenice (2010.) -S
Kata - Učenice (2009.) - S
Kata - Ml. učenici (2011.) - 8,9 kyu
74
0
MATIJA ĆERANIĆ (KKNG)
210
0
JOSIP VUKOVIĆ (KONDURA)
210
0
JOSIP VUKOVIĆ (KONDURA)
437
0
EMANUEL STANEŠIĆ (DURDEVA)
74
0
MATIJA ĆERANIĆ (KKNG)
67
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
320
0
FILIP ŽGELA (MAXIVK)
378
0
LOVRE ŽURA (TRNJE)
383
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
210
0
JOSIP VUKOVIĆ (KONDURA)
67
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
378
0
LOVRE ŽURA (TRNJE)
383
0
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
67
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
378
0
LOVRE ŽURA (TRNJE)
320
FILIP ŽGELA (MAXIVK)
Medalists
1. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
2. LOVRE ŽURA, TRNJE
3. JOSIP VUKOVIĆ, Kondura Sisak
3. FILIP ŽGELA, Max Ivankovo
Kata - Ml. učenici (2010.) -S
173
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
70
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
220
0
DAVID FAIĆ (KCŠ)
173
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
70
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
75
0
ROKO SAMAC (KKNG)
100
0
MARIN SUČIĆ (VUKOVAR)
380
0
ANTE ŽURA (TRNJE)
94
0
BONO BEZJAK (VUKOVAR)
220
0
DAVID FAIĆ (KCŠ)
70
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
75
0
ROKO SAMAC (KKNG)
94
0
BONO BEZJAK (VUKOVAR)
220
0
DAVID FAIĆ (KCŠ)
94
0
BONO BEZJAK (VUKOVAR)
75
0
ROKO SAMAC (KKNG)
380
0
ANTE ŽURA (TRNJE)
Medalists
1. DAVID FAIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. BONO BEZJAK, Vukovar`91
3. FRANO LOVRIĆ, Nova Gradiška
3. ROKO SAMAC, Nova Gradiška
Kata - Ml. učenice (2010.) -S
330
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
339
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
379
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
330
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
339
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
213
0
EMA ALŠIĆ (SOKOLHR)
170
0
MIHAELA PTIČAR (HR.DRAG)
331
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
379
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
339
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
213
0
EMA ALŠIĆ (SOKOLHR)
331
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
379
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
213
0
EMA ALŠIĆ (SOKOLHR)
331
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
170
0
MIHAELA PTIČAR (HR.DRAG)
Medalists
1. LUCIJA LONČAR, TRNJE
2. EMA ALŠIĆ, Hrvatski Sokol
3. FRANKA MAKVIĆ, Pitomača
3. MIHAELA PTIČAR, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kata - Učenice (2009.) - S
381
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
381
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
424
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
381
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
35
0
JOHANA WEBEROVÁ (SKBU)
329
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
424
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
31
0
ANETA BARVOVÁ (SKBU)
407
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
248
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
37
0
KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ (SKBU)
338
EMA DRAVEC (KK PTČ)
214
EMA ALŠIĆ (SOKOLHR)
336
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
381
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
329
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
424
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
407
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
37
0
KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ (SKBU)
338
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
214
0
EMA ALŠIĆ (SOKOLHR)
336
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
329
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
424
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
37
0
KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ (SKBU)
336
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
329
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
37
0
KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ (SKBU)
338
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
248
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
336
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
338
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
Medalists
1. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
2. KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ, Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
3. TALIJA ČOLAK, OMEGA
3. ENA RAJKOVIĆ, KK VITEZ